Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Jak wykończyć i urządzić mieszkanie otrzymane w stanie deweloperskim - dyskusje ogólne.
iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 12 sty 2018, 21:18

bluewave pisze:Dziękuję. Na tej samej ścianie mam jeszcze gniazdo internetowe i kontakt

Ja też mam tam zabudowaną skrzynkę z przyłączem internetowym. Inna sprawa, że w sumie zamknięcie routera w szafce, to wydaje się być niezły pomysł. Tak czy inaczej, jak już skończysz, to podziel się zdjęciami, ciekawi mnie w co taki pomysł może ewoluować ;)

bluewave
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2018, 12:05

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: bluewave » 17 sty 2018, 8:56

Jasne, ale dopiero za kilka miesięcy. Odbiór już był, ale kluczy nie razie nie ma :(

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 17 sty 2018, 11:09

bluewave pisze:Jasne, ale dopiero za kilka miesięcy. Odbiór już był, ale kluczy nie razie nie ma :(

Szybkiego usunięcia usterek w takim razie życzę :)


darekodz
Posty: 90
Rejestracja: 13 sie 2015, 9:24

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: darekodz » 25 lip 2018, 22:44

Hej,
Odgrzebię trochę temat.
Czy możecie jeszcze raz wrzucić zdjęcia swoich rozwiązań na skrzynkę z bezpiecznikami bo się nie wyświetlają.

Dzięki!

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 26 lip 2018, 11:51

darekodz pisze:Czy możecie jeszcze raz wrzucić zdjęcia swoich rozwiązań na skrzynkę z bezpiecznikami bo się nie wyświetlają.

Teraz powinno się wyświetlać, mam nadzieję, że się przyda.

smart pisze:Bardzo ładnie zrobiona kuchnia :) Z czego masz zrobione blaty i te fronty w kolorze drewna, ciekawe to wyło. Rozumiem, że lodówka jest w zabudowie przy ścianie. A udało Ci się gdzieś zmieścić piekarnik jeszcze do tego :?: W każdym razie bardzo dobry pomysł na małą kuchnię, chyba wyciśnięte z powierzchni tyle, ile się dało? A masz zamontowany okap nad płytą indukcyjną, bo jakoś nie mogę go tu zobaczyć.

Blaty dębowe klejone, fronty fornir dębowy (okleina z cienkiej warstwy drewna). Lodówka w zabudowie przy ścianie. Piekarnik oczywiście także jest, w barze, za to pod płytą indukcyjną zmywarka (kwestia przyłączy wodnych i kanalizacyjnych). Okap oczywiście jest, w szafce nad płytą, tylko są takie, które nie wystają / nie rzucają się w oczy.

Właśnie starałem się z tej powierzchni wycisnąć możliwie dużo, a dodatkowo zostawić sobie opcję ewentualnego całkowitego odgrodzenia kuchni od salonu, gdybym kiedyś miał taki kaprys :) Do tego też, wyszło całkiem praktycznie.

Ekspresjah
Posty: 332
Rejestracja: 04 lis 2016, 1:07

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: Ekspresjah » 13 sie 2018, 9:24

A czy ktoś może zamaskował te skrzynki, zwłaszcza dolną, jakąś mniejszą konstrukcją, typu kubik, szafka na buty albo na drobne rzeczy?

Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: Nowy » 13 sie 2018, 9:40

Ekspresjah pisze:A czy ktoś może zamaskował te skrzynki, zwłaszcza dolną, jakąś mniejszą konstrukcją, typu kubik, szafka na buty albo na drobne rzeczy?

Zobacz na poprzedniej stronie tego tematu, tam jest kilka zdjęć opublikowanych :)



Wróć do „Urządzenie mieszkania - ogólne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości