Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Jak wykończyć i urządzić mieszkanie otrzymane w stanie deweloperskim - dyskusje ogólne.
iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 03 paź 2017, 0:05

A gdyby ktoś zastanawiał się, jak zamaskować skrzynkę z bezpiecznikami i teletechniczną, które są zamontowane na ścianie za drzwiami, to podrzucam pomysł, może komuś się przyda :) To oczywiście ściana w przedpokoju, za drzwiami wejściowymi do mieszkania.

Obrazek

Obrazek

Przy okazji zyskuje się wieszak i szafkę na buty, choć jest dosyć płytka, to jednak całkiem przydatna. Docelowo doszedł do tego jeszcze cokół na dole, tylko trochę później.

Yassa
Posty: 37
Rejestracja: 21 kwie 2016, 23:51

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: Yassa » 03 paź 2017, 0:13

Jaki koszt?

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 04 paź 2017, 14:40

Ok. 900 zł z montażem, ale w większym pakiecie, więc to pewnie też miało jakieś znaczenie. Generalnie wszystko zależy od tego, jak się kto umówi z wykonawcą mebli.


wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: wesolutka » 16 paź 2017, 13:21

iti, czy firma która wykonywała Ci zabudowę przedpokoju wykonywała dla Ciebie też inne zabudowy?
Możesz polecić?

loko
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2017, 20:56

Jak zamaskować / ukryć skrzynkę z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: loko » 26 lis 2017, 12:30

Faktycznie ciekawie rozwiązanie, jak się sprawdza z perspektywy czasu? Ja też zastanawiam się nad tym jak zamaskować skrzynkę z bezpiecznikami w przedpokoju i to faktycznie niezły pomysł, choć ja chyba musiałbym zrobić taką szafę na całą dłuższą ścianę w przedpokoju. Niemniej dzięki za podpowiedź, podpinam się też do pytania użytkowniczki powyżej.

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 05 gru 2017, 2:07

wesolutka pisze:iti, czy firma która wykonywała Ci zabudowę przedpokoju wykonywała dla Ciebie też inne zabudowy?
Możesz polecić?

Tak, jestem zadowolony z mebli na zamówienie, które dla mnie wykonała ta firma, mogę polecić, ale też wspominali, że mają sporo zleceń i nie potrzebują dodatkowej promocji :) Poza tym nie chcę, żeby wyszło na to, że robię komuś reklamę, bo tu zasady są określone na forum. Niemniej z mebli jestem bardzo zadowolony, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i o cenę, no i montaż wszystkiego trwał niecały dzień, więc naprawdę dobry czas! Jednak warto sobie wszystko wcześniej dobrze przemyśleć co i gdzie chcemy mieć w kuchni, podobnie z szafami.

Obrazek
Zabudowana kuchnia wraz z barem (znalazł się w nim też piekarnik)

Obrazek
Szafa wnękowa w przedpokoju

Obrazek

Obrazek
Szafa wnękowa w pokoju

Obrazek

Obrazek
Zabudowa wnęki w łazience

Obrazek

Wrzucam, bo może ktoś się zainspiruje myśląc o tym, jak urządzić swoje mieszkanie :)

smart
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2017, 14:10

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: smart » 07 gru 2017, 13:01

Bardzo ładnie zrobiona kuchnia :) Z czego masz zrobione blaty i te fronty w kolorze drewna, ciekawe to wyło. Rozumiem, że lodówka jest w zabudowie przy ścianie. A udało Ci się gdzieś zmieścić piekarnik jeszcze do tego :?: W każdym razie bardzo dobry pomysł na małą kuchnię, chyba wyciśnięte z powierzchni tyle, ile się dało? A masz zamontowany okap nad płytą indukcyjną, bo jakoś nie mogę go tu zobaczyć. Szkoda, że nie ma namiarów na ekipę, skoro jesteś zadowolony :)


bluewave
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2018, 12:05

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: bluewave » 12 sty 2018, 12:16

@iti: Możesz proszę jeszcze raz wkleić zdjęcia aranżacji ściany z bezpiecznikami? Niestety nie wyświetlają mi się obrazki a byłabym zainteresowana podobnym rozwiązaniem.

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: iti » 12 sty 2018, 15:34

bluewave pisze:@iti: Możesz proszę jeszcze raz wkleić zdjęcia aranżacji ściany z bezpiecznikami?

Zdjęcia tego, jak zamaskować skrzynki z bezpiecznikami na ścianie w mieszkaniu już wklejone po raz drugi, teraz chyba się już wyświetlają. Mogę też już powiedzieć, że tak z perspektywy czasu, sprawdza się takie rozwiązanie bardzo dobrze i jestem z niego zadowolony, więc mogę polecić ze spokojnym sumieniem :)

bluewave
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2018, 12:05

Re: Co zrobić ze skrzynką z bezpiecznikami zamontowaną na ścianie w mieszkaniu

Postautor: bluewave » 12 sty 2018, 16:05

Dziękuję. Na tej samej ścianie mam jeszcze gniazdo internetowe i kontakt, ale Twoje rozwiązanie mnie zainspirowało. Szkoda tracić ścianę na której można coś zrobić.



Wróć do „Urządzenie mieszkania - ogólne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości