Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Jak wykończyć i urządzić mieszkanie otrzymane w stanie deweloperskim - dyskusje ogólne.
Tazja82
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:07

Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: Tazja82 » 06 lip 2018, 15:01

Cześć,
Czy ktoś z tu obecnych ma mieszkanie z ogródkiem na parterze? Odebrałam ostatnio mieszkanie któe ma 3,3 wysokosci ale jest to małe mieszkanie 48m2. Nie wiem czy warto obniżać sufit albo myśleć o antresoli czy to strata czasu i pieniędzy. Moze ktoś ma doswiadczenie?
Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: gucio » 06 lip 2018, 15:19

A gdzie teraz takie wysokie mieszkania budują ??
Z tego co wiem to tylko kamienice w centrum i bloki w starej hucie przy placu centralnym mają tyle cm ;-)

Tazja82
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:07

Re: Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: Tazja82 » 06 lip 2018, 15:26

Budimex takie mieszkania buduje :) osiedle dobrego


gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: gucio » 06 lip 2018, 16:50

Na dobrego pasterza ?
Odebrane mieszkanie i sprawdzona wysokość ?
Strasznie mi w to ciężko uwierzyć, może to jest jakiś lokal usługowy na parterze ?
;-)

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: gucio » 06 lip 2018, 16:52

A teraz doczytałem że parterze więc jednak miałem rację ...
Gratuluję w takim razie przestrzeni :-)

adi
Posty: 207
Rejestracja: 05 sie 2016, 9:50

Re: Wysokie mieszkanie na parterze / jak je zagospodarować - antresola / podwieszany sufit

Postautor: adi » 08 lip 2018, 21:55

Tazja82 pisze:Nie wiem czy warto obniżać sufit albo myśleć o antresoli czy to strata czasu i pieniędzy.

Szkoda trochę tego miejsca, a przez to i tak mieszkanie będzie trudniejsze go ogrzania. Jeśli ta wysokość jest wystarczająca, to antresola wydaje się być dobrym pomysłem, zawsze to trochę większy metraż. Zawsze można też zamontować jakieś pawlacze sprytne, jeśli antresola nie wchodzi w grę :)



Wróć do „Urządzenie mieszkania - ogólne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość