Jakie rolety / jaki kolor rolet do mieszkania wybrać - opinie na forum

Jak wykończyć i urządzić mieszkanie otrzymane w stanie deweloperskim - dyskusje ogólne.
keks
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2018, 19:16

Jakie rolety / jaki kolor rolet do mieszkania wybrać - opinie na forum

Postautor: keks » 31 sie 2018, 11:57

Zastanawiam się nad wyborem rolet do mieszkania, z jednej strony chciałbym, żeby odcinały słońce, z drugiej, żeby dobrze wyglądały i zastępowały też firankę. Prawdopodobnie wybiorę rolety dzień-noc, tylko zastanawiam się jeszcze nad tym, jaki kolor rolet wybrać do mieszkania. A dokładniej, czy rolety dzień-noc w ciemnym kolorze będą dobrze wyglądały? Konkretnie chodzi mi to o grafit, może ktoś miał do czynienia z takimi i może coś powiedzieć na ten temat. Jak widać na osiedlu, rolety dzień-noc są bardzo popularne, ale jednak chyba wszędzie są w kolorach raczej jasnych.

czang
Posty: 28
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:04

Re: Jakie rolety / jaki kolor rolet do mieszkania wybrać - opinie na forum

Postautor: czang » 02 wrz 2018, 22:30

Rolety dzień - noc w ciemnych kolorach są całkiem w porządku. Oczywiście wszystko zależy od tego, jakie kolory ma wnętrze, jak jest nasłonecznione i tak dalej. Ja bardziej zastanawiałem się nad tym, czy wybrać rolety w kasecie, z prowadnicami, czy w zwykłej rolce.


Wróć do „Urządzenie mieszkania - ogólne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość