Pralka i suszarka czy pralko-suszarka w jednym - opinie o sprzęcie AGD na forum

Pomysły na urządzenie łazienki. Porady, praktyczne rozwiązania i możliwości wykończenia łazienki w nowym mieszkaniu.
Tazja82
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:07

Pralka i suszarka czy pralko-suszarka w jednym - opinie o sprzęcie AGD na forum

Postautor: Tazja82 » 05 sty 2018, 13:58

skyner pisze:A swoją drogą zastanawiałaś się nad pralko-suszarką :?:

Czesc, tak zastanawialam sie i czytajac opinie to albo trzeba prac mniejsze niz normalnie ilości, albo pranie bedzie nadal wilgotne i trzeba je rozwieszać. Ja chcę po prostu je włożyć do szafy. Pozdrawiam

dexter
Posty: 157
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:48

Re: Pralka i suszarka czy pralko-suszarka w jednym - opinie o sprzęcie AGD na forum

Postautor: dexter » 05 sty 2018, 14:20

Polecam model Candy GVSW4 465TWHC/2-S, przy 5-osobowej rodzince nic nie suszę i sprawdza się rewelacyjnie - chociaż wszyscy mi odradzali i mówili że rzeczy się kurczą, że są pomięte, co okazało się wielką bzdurą - suszenie w bębnie powoduje że rzeczy są odmeszone i miękkie, szczególnie dużą różnicę można odczuć przy ręcznikach, ja jestem bardzo zadowolona - suszarka leży na balkonie nieużywana :)

antek
Posty: 132
Rejestracja: 30 paź 2016, 12:08

Re: Pralka i suszarka czy pralko-suszarka w jednym - opinie o sprzęcie AGD na forum

Postautor: antek » 07 sty 2018, 13:33

A jak wygląda zużycie prądu przy używaniu pralko-suszarki, są jakieś znaczące różnice w rachunkach za prąd przy użytkowaniu takiego sprzętu? Rozumiem, że opinie na temat użytkowania pralko-suszarki masz dobre i poleciłabyś taki sprzęt do mieszkania. W zasadzie, to zdziwiłem się, że są takie, które mają głębokość 45 cm, myślałem, że to tylko duże sprzęty, 60x60 cm :) Teraz w takim razie tylko zaczekać, aż mi stara (nowa) pralka "umrze" ;)


janina_nowak
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:55

Re: Pralka i suszarka czy pralko-suszarka w jednym - opinie o sprzęcie AGD na forum

Postautor: janina_nowak » 24 sty 2018, 10:48

Mam pralkosuszarkę i muszę powiedzieć, że sprzęt zdaje egzamin. Kupiłam samsunga.



Wróć do „Jak urządzić łazienkę w nowym mieszkaniu?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości