Niski parapet w kuchni w mieszkaniu a meble z IKEA - Orlińskiego / Avia

Pomysły na wykończenie kuchni, spostrzeżenia, praktyczne porady.
maks
Posty: 241
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:07

Niski parapet w kuchni w mieszkaniu a meble z IKEA - Orlińskiego / Avia

Postautor: maks » 25 kwie 2017, 13:07

Hej, czy ktoś z Was miał taki problem jak ja - tj parapet na wysokości 86 cm, chciałem zamontować kuchnie z IKEA ale tam blat wychodzi ok 91 cm, a ściana głęboka na 40 cm więc nawet o otwarciu okna nie będzie mowy... Ewentualnie jeśli możecie polecić kogoś od kuchni, też będę zobowiązany :)

Farurej
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:14
Kontaktowanie:

Re: Niski parapet w kuchni w mieszkaniu a meble z IKEA - Orlińskiego / Avia

Postautor: Farurej » 27 kwie 2017, 9:32

Ja miałem ten sam problem. Zleciłem wykonanie ale na razie nie polecam, zobaczymy jak wykona.

karolina.j
Posty: 228
Rejestracja: 01 wrz 2015, 19:06

Re: Niski parapet w kuchni w mieszkaniu a meble z IKEA - Orlińskiego / Avia

Postautor: karolina.j » 28 kwie 2017, 8:29

Cześć,

ja również będę miała blat pod oknem, ściągnęliśmy już parapet. Kuchnia od stolarza. Wysokość podłogi na 11mm. przy czym ja miałam parapet na wysokości 87cm i po prostu dystans który będzie między krawędzią okna a blatem będzie mniejszy (wciąż jest tam kilka cm). I mój blat wyjdzie na 89,3 cm. Mi się to zmieści. Ale zastanów się nad takim wysokim blatem (91) i policz podłogę (11-15mm), i wyjdzie Ci czy otworzy się okno. Standardowa wysokość blatu jest 86cm, więc może zastanów sie nad inną opcją a nie IKEA. Stolarze są w stanie zrobić różne wysokości 86-92



Wróć do „Jak urządzić kuchnię w nowym mieszkaniu?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość