Jaki piekarnik kupić do kuchni i opinie o piekarnikach z mikrofalówką

Pomysły na wykończenie kuchni, spostrzeżenia, praktyczne porady.
MarcinJ
Posty: 103
Rejestracja: 04 sie 2015, 23:43

Jaki piekarnik kupić do kuchni i opinie o piekarnikach z mikrofalówką

Postautor: MarcinJ » 06 paź 2016, 0:10

Zastanawiam się jaki piekarnik do zabudowy kupić do nowej kuchni i jak rozmawiałem ze znajomymi, to sprzedali mi coś takiego, jak piekarniki z funkcją mikrofalówki - znalazłem kilka przykładowych choćby tutaj, a wcześniej w ogóle nie wiedziałem, że coś takiego robią. Jest to dosyć kuszące, bo jednak nie trzeba zajmować miejsca dwoma sprzętami, a ma się tylko jeden.

Cenowo taki piekarnik wychodzi trochę drożej, ale jeśli liczyć osobno kupno mikrofalówki do zabudowy i piekarnika, to wychodzi podobnie, jeśli nie taniej :) Ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem i może napisać jakieś opinie o piekarnikach z mikrofalą, coś o ich wadach i zaletach? Warto w coś takiego inwestować, czy się nie sprawdza? Jeśli coś takiego jest w porządku, to jaką firmę polecacie, Samsung, Siemens, Bosch czy jeszcze coś innego lepiej wybrać? Choć przyznam szczerze, że kiedyś już patrzę na ceny, to jakoś najbardziej chyba podobają mi się piekarniki Samsung, ciekawie też wygląda Amica w tym zestawieniu, a Miele, to ma w ogóle jakąś cenę kosmiczną :shock: Ciekawe czy za tym rzeczywiście idzie jakaś doskonała jakość. Jakieś podpowiedzi w kwestii zakupu piekarnika?

Wróć do „Jak urządzić kuchnię w nowym mieszkaniu?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości