Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Pomysły na urządzenie sypialni, praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania.
bukowskaa
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2015, 19:13

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: bukowskaa » 16 lis 2015, 19:18

Moim zdaniem 120x200 wystarczy:)

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: xksisnki » 14 sty 2016, 14:11

przemo82 pisze:140x200 jest ok na pewno się wyśpicie :) Bardzo fajne łóżka na 2 osoby możesz znaleźć w Beata-meble duży wybór i ceny też mają rozsądne. Ja niestety po zakupie łóżka znalazłem strone na której znajdują się kupony rabatowe do tego sklepu, gdybym wiedział wcześniej to bym trochę zaoszczędził. Z tego co pamietam to strona się chyba nazywała rabaty budowlane albo coś takiego, warto sprawdzić :)


Ile razy jeszcze będziesz reklamował tę stronę ???

BTW. Strona wygląda jakby założył ją gimnazjalista, dla zainteresowanych najpierw sprawdziłbym czy te firmy istnieją a potem potwierdził że przyjmują rzekome kupony z tej strony

newkind
Posty: 109
Rejestracja: 08 kwie 2015, 8:59

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: newkind » 19 sty 2016, 15:34

przemo82 pisze:Z tego co pamietam to strona się chyba nazywała ******** albo coś takiego, warto sprawdzić :)


Albo coś takiego ? Daj sobie już spokój ...


pannaMaja
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2016, 22:28

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: pannaMaja » 24 lut 2016, 22:33

Łóżka do sypialni powinny być przede wszystkim porządne i dobrze wykonane. A jeśli chodzi o wielkość, to najlepiej tak duże jak się tylko zmieści ;P Ja uwielbiam się wylegiwać, ale 140x200 myślę, że spokojnie starczy. Mniejszego to nie ma sensu brać. U siebie mam coś takiego

Obrazek
źródło: martimeble.pl/3-lozka-do-sypialni

Revosten
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2016, 14:14

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: Revosten » 22 maja 2016, 14:26

A my zaryzykowaliśmy trochę nietypowe łóżko na zamówienie, takie jak to ze zdjęcia. Dużo czytamy w łóżku, więc wygodne zagłówki były dla nas kluczowe przy wyborze i udało się trafić. Do tego całkiem tanio, pozdrawiam! :)

Obrazek

bejka01
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2016, 9:22

Re: Jakiej wielkości łóżko do niewielkiej sypialni?

Postautor: bejka01 » 17 lis 2016, 10:45

Dość oryginalne, to łóżko, ale jak widzę to pannaMaja ma podobne do mojego, które wczoraj zamówiłam w Meble Hot, to producent między innymi materaców, więc za jednym zamachem miałam fachową poradę jeśli chodzi o dobór odpowiedniego dla mnie. Niestety ale rzadko zwraca się uwagę na jego dostosowanie do naszych potrzeb, a to właśnie materac odpowiada za komfort snu i wypoczynku.



Wróć do „Jak urządzić sypialnię w nowym mieszkaniu?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość