Czy wstawiać telewizor do salonu?

Pomysły na urządzenie salonu. Praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania i układy.
iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: iti » 05 wrz 2014, 23:47

Będziecie instalować telewizor w salonie? I czy w ogóle będziecie chcieli mieć telewizor w mieszkaniu? Ja jak na razie myślę, że nie ma tam nic ciekawego. W zupełności teraz wystarcza mi komputer, choć z drugiej strony czasem chciałoby się obejrzeć coś na większym ekranie, w dobrej jakości. Jak myślicie, warto inwestować w coś takiego?

Wena
Posty: 29
Rejestracja: 15 lip 2014, 7:52

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: Wena » 07 wrz 2014, 11:07

My od kilku lat nie mamy telewizora i jakoś nie ubolewamy nad tym faktem. Jednak na pewno do nowego mieszkania kupimy telewizor. Nawet filmy oglądane na komputerze lepiej będą wyglądać na większym ekranie zresztą kilka razy do roku zdarza mi się żałować, że nie mamy tv. Mnie bardziej nasuwa się pytanie czy kupić telewizor czy projektor.
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2014, 16:06 przez slwk, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Dodany link do nowego tematu.

slwk
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 12 lip 2014, 12:55

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: slwk » 07 wrz 2014, 16:11

Sprawa wyboru telewizora lub rzutnika doczekała się dodatkowego wątku na forum, link do niego w powyższym wpisie.
Co do telewizora w salonie, to czasem jak gdzieś mam okazję poskakać po kanałach, to dochodzę do wniosku, że to zupełny bezsens, w telewizjach naprawdę bardzo ciężko trafić na coś wartościowego, co jest sens obejrzeć. A jeśli są już jakieś filmy, to przez reklamy, trwają o godzinę dłużej. Już lepiej coś wypożyczyć lub ściągnąć, choć faktycznie lepiej by było oglądać na większym ekranie i może po to jakiś niepodłączony do anteny odbiornik miałby sens.


osia392
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2014, 13:49

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: osia392 » 16 gru 2014, 13:53

U nas telewizor stoi w salonie z prostego powodu - nie ma gdzie indziej miejsca. Ale nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Teściowie mają osobny salon do przyjmowania gości i osobny pokój telewizyjny. Faktem jest jednak, że mają wielki dom i sporo miejsca.

aantek
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:38

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: aantek » 10 paź 2016, 15:48

Ja bym wstawił. Jakoś nie wyobrażam sobie oglądania filmów na małym ekranie komputera i to jeszcze przy biurku czy stole. Ja mam w salonie wielki telewizor a przed nim wygodną kanapę... ale co kto lubi, ja się często relaksuję po pracy przed TV, z kubłem popcornu :)

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: gucio » 11 paź 2016, 20:21

I tak ma być. . . Trzeba się relaksować żeby spłacać kredyty :-)

bejka01
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2016, 9:22

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: bejka01 » 06 lis 2016, 9:33

U nas miało nie być telewizora w salonie, ale po namyśle stwierdziliśmy jednak, że powinien być, a że wcześniejsze meble kupowaliśmy w Flori Meble to i teraz też mąż zamówił u nich stoli rtv. Chcieliśmy, żeby wszystko współgrało i mąż poprosił ich o pomoc w doborze identycznego i dobrze zrobił, wspaniale nam dopasowali, wygląda jakby był z tego kompletu. Teraz ten relaks jest jednak przyjemniejszy.


kwikkwik
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2021, 20:00
Kontaktowanie:

Re: Czy wstawiać telewizor do salonu?

Postautor: kwikkwik » 27 mar 2021, 14:07

czesto jest przydatny gdy jest nudno w salnoie ale nie w sypilani tam nie powinno sie dawac



Wróć do „Jak urządzić salon w nowym mieszkaniu?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości