Dziwne pomysły mieszkańców

Forum dla obecnych i przyszłych mieszkańców osiedla Avia w Czyżynach budowanego przez firmę Budimex Nieruchomości.
Rollo
Posty: 3
Rejestracja: 08 lis 2018, 11:04

Re: Dziwne pomysły mieszkańców

Postautor: Rollo » 08 lis 2018, 11:12

Trzeba się liczyć, że na osiedlach tej wielkości można spotkać bogate spektrum osobowości :)

Gorby
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2018, 13:30

Re: Dziwne pomysły mieszkańców

Postautor: Gorby » 28 lis 2018, 14:40

Też nie lubię białego światła, no ale nikomu nie zabronię nim oświetlać mieszkania :D Wiem, że niektórzy wolą jasne i czyste oświetlenie od ciepłego, bo np. lepiej przy nim widzą. Nie ma co się przejmować czyimś mieszkaniem :D Co do firanek... mnie to zupełnie nie przeszkadza. W sensie nie czuję potrzeby zaglądać do wnętrza, u siebie też nie mam :roll:

HKM
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:35

Re: Dziwne pomysły mieszkańców

Postautor: HKM » 22 lut 2019, 22:11

W Holandii mieszkania na parterze z oknami na całą ścianę tuż przy ruchliwym chodniku też obywają się bez firanek i rolet. Nikogo to nie dziwi a u nas zaraz debata musi być i ocenianie co wypada a co nie. Wrzuccie na luz, żyjcie własnym życiem i dajcie żyć innym.


Baszka
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2019, 13:11

Re: Dziwne pomysły mieszkańców

Postautor: Baszka » 14 mar 2019, 13:15

HKM pisze:W Holandii mieszkania na parterze z oknami na całą ścianę tuż przy ruchliwym chodniku też obywają się bez firanek i rolet. Nikogo to nie dziwi a u nas zaraz debata musi być i ocenianie co wypada a co nie. Wrzuccie na luz, żyjcie własnym życiem i dajcie żyć innym.

Dokładnie :D Ale niektórym tak trudno jest powstrzymać ten odruch zaglądania w okna!



Wróć do „Osiedle Avia - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość