Klatka schodowa / trzymanie rzeczy na klatkach schodowytch bloku - os. Avia

Forum dla obecnych i przyszłych mieszkańców osiedla Avia w Czyżynach budowanego przez firmę Budimex Nieruchomości.
Dagmara.L
Posty: 23
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:09

Re: Klatka schodowa / trzymanie rzeczy na klatkach schodowytch bloku - os. Avia

Postautor: Dagmara.L » 15 lis 2019, 13:26

Dołujące jest, jak ludzie mają wszystko gdzieś. W wózkowni jest wszystko poza wózkami. Pełno rowerów, zabawek do piaskownicy a ostatnio widziałam nawet butlę do nurkowania i płetwy...

danka
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2017, 13:18

Re: Klatka schodowa / trzymanie rzeczy na klatkach schodowytch bloku - os. Avia

Postautor: danka » 19 paź 2020, 20:47

Niektórym wydaje się, że klatka schodowa to dodatkowy metraż. Buty sobie wystawią, rower, wózek, może jakieś tam graty. No przecież, komu to przeszkadza? Otóż proszę Państwa - mnie to przeszkadza. Nie znoszę takiego dziadostwa. I nie podoba mi się taka "wystawka" przed moimi drzwiami, a z tego co wiem, są to części wspólne, których nie wolno ZAGRACAĆ. Czy ktoś może w końcu z takimi właśnie "graciarzami" zrobić porządek? Może jakieś kary administracyjne? Wystarczy przejść się po bloku. Dramat.

paulinamermer
Posty: 66
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:15

Re: Klatka schodowa / trzymanie rzeczy na klatkach schodowytch bloku - os. Avia

Postautor: paulinamermer » 21 paź 2020, 12:05

Po to chyba są przepisy przeciwpożarowe.
Są tacy co załatwiają potrzeby fizjologiczne w częściach wspólnych. Na nich podziała dopiero likwidacja pięćset plus, i wprowadzenie podatku katastralnego. Kiedyś to poprawi stan budynków.



Wróć do „Osiedle Avia - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość