Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Jakie miejsca w Czyżynach warto odwiedzić. Atrakcje w dzielnicy i okolicy, wydarzenia, koncerty, knajpy itp.
eve
Posty: 169
Rejestracja: 04 kwie 2016, 22:15

Re: Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Postautor: eve » 13 gru 2016, 21:54

"Pod Złotym Liściem", os. Złotego Wieku 84

facebook.com/Pod-Złotym-Liściem-Restauracja-211100625572389

Słyszałam też pochwały na temat "U przyjaciół" na Bieńczyckiej, ale sama tam jeszcze nie dotarłam.

u-przyjaciol.pl

Ogrodniczka
Posty: 45
Rejestracja: 28 lut 2016, 15:57

Re: Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Postautor: Ogrodniczka » 19 sty 2017, 17:48

Ja również polecam "Bar na rogu", podczas remontu i urządzania mieszkania bywaliśmy tam często:) smaczne, domowe i świeże obiady, ceny też w porządku. Zresztą rzadko tam jest pusto, więc to teź o czymś świadczy.

crc
Posty: 32
Rejestracja: 21 lis 2016, 10:10

Re: Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Postautor: crc » 26 sty 2017, 10:28

Kilka wartych polecenia miejsc. Dość dobre chińskie, ale raczej na dowóz Thai Ha. Z drugiej strony House Pizza z przyjemnym lokalem, albo całkiem dobra siecówka Domino's Pizza (często mają opłacalne promocje.)


maniekmal
Posty: 337
Rejestracja: 18 wrz 2015, 11:04
Lokalizacja: Avia3

Re: Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Postautor: maniekmal » 28 sty 2017, 21:47

również polecam Thai Ha. Chyba od 2 lat tylko tam zamawiamy chińczyka. Szybko smacznie i niedrogo. Wcześniej pojawiały się opinie "Baru na rogu" i muszę powiedzieć, że ogólnie mi smakuje... ale tylko proste dania typu: kotlet+ziemniaki+surówka czy pierogi. Jest to tłuste żarcie ale raz na czas trzeba zjeść chamskiego kotleta :) Bardziej wymyślnych dań nie polecam. Kiedyś żona zamówiła kurczaka w brokułach czy coś w ten deseń i zjeść się nie dało :P

dicoud
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2017, 22:49

Re: Gdzie można dobrze zjeść w rejonie Czyżyn i Nowej Huty?

Postautor: dicoud » 01 lut 2017, 0:11

Poleciłbym chińczyka w m1. Kurczak po wietnamsku. Tona mięsa trochę ryżu i chwastów. Podane na gorącym półmisku. Przez lata było ok. Ostatnio tylko była pełna sala i czekaliśmy 40 min ale zdarzyło się to raz.

usia
Posty: 234
Rejestracja: 05 maja 2015, 17:44

Jedzenie na wynos w Krakowie Czyżynach - co wybrać

Postautor: usia » 28 kwie 2017, 0:32

Polecam Jadłodajnia u Jana. Zamawialismy tam jedzenie, domowe obiady, stosunkowo szybka dostawa ;) obiad dnia 13,50 PLN. Koneserem jedzenia nie jestem, ale wszystkim smakowało. Duży wybór i fajne ceny.dlatego polecam, bo szukaliśmy jedzonka na dowoz, oprócz pizzy i trafilam tam :twisted: jesli ktos ma namiar na cos rownie domowego, to mysle ze to fajne miejsce by sie nim podzielić ;)

mailto
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2017, 22:47

Pod Złotym Liściem - opinie o restauracji w Krakowie

Postautor: mailto » 07 maja 2017, 22:49

!!!CAŁKOWITE DNO!!!
!!!KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DO KLIENTA!!!
!!!KATEGORYCZNIE NIE POLECAM LOKALU!!!
Miałem okazję uczestniczyć w chrzcinach dziecka znajomych.
Menedżerka posadziła nas na sali pomiędzy wejściem a ubikacją i salą zabaw dla dzieci.
Po zwróceniu jej uwagi, że sala miała być kameralnie tylko dla nas i jest to co najmniej nie w porządku, właścicielka poinformowała znajomych, iż dostaje za nas ZA MAŁO PIENIĘDZY i że jak się im nie podoba to niech opuszczą lokal. Po czym po podaniu pierwszego dania zostaliśmy wyproszeni z lokalu. Żenada. Jak chcecie mieć zepsutą imprezę to tylko "Pod Złotym Liściem".
!!!OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!



Wróć do „Wydarzenia, atrakcje, pomysły na czas wolny w Czyżynach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość