Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Forum dla przyszłych mieszkańców i osób zastanawiających się czy kupić mieszkanie na osiedlu Avia 5 Budimexu w Krakowie.
xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: xksisnki » 20 maja 2018, 20:53

Czy macie także problemy z przesyłkami bądź listami poczty polskiej adresowanymi na Avię ? Już mam kolejny przypadek kiedy list polecony nie został awizowany tylko zwrócony do nadawcy! Straciłem także kilka przesyłek, były także przypadki kiedy przesyłka była niby awizowana a awizo nie znalazłem w skrzynce.. Już mnie szlak trafia z tą pocztą, w ogóle jakim cudem są trzy placówki urzędu pocztowego 28 ?

knd
Posty: 310
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:52

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: knd » 20 maja 2018, 21:31

Ja na razie nie mialem problemow (albo przynajmniej o nich jeszcze nie wiem), ale jak bylem na poczcie, to slyszalem ze ktos z Dywizjonu 303 skladal skarge na listonosza.

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: skyman » 20 maja 2018, 22:57

A czy przypadkiem problem nie leży w tym, że zdarza się, że listonosze / kurierzy mylą Orlińskiego i Avię? Dla nich często niestety całe osiedle to Avia, więc jak widzą nr np. 4, to zdarza się, że coś takiego może wylądować w skrzynce Orlińskiego 4 i odwrotnie. Czasem były takie informacje na forum.


Risager
Posty: 126
Rejestracja: 16 lis 2014, 13:48

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: Risager » 21 maja 2018, 12:15

Od kogo jak od kogo, ale od rejonowego listonosza, który ma pod opieką mały kawałek naszego osiedla, można wymagać aby wiedział gdzie jest ul.Orlińskiego, a gdzie os.Avia.

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: skyman » 21 maja 2018, 21:09

Ale załóżmy, że listonosz lokalny jest na zwolnieniu albo na urlopie ;)

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: xksisnki » 21 maja 2018, 22:43

Polecam przeczytanie opinii na temat poczty na os. Willowym do ktorej trafia nasza poczta w pierwszym kroku. Wpisy sie zgadzaja mentalnosc obslugi na poziomie komuny, brak zostawiania awizo, nie dostarczone przesylki..

Ja juz wiecej nie skorzystam z uslug poczty polskiej, szkoda nerwow :)

knd
Posty: 310
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:52

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: knd » 23 maja 2018, 10:49

xksisnki pisze:Polecam przeczytanie opinii na temat poczty na os. Willowym do ktorej trafia nasza poczta w pierwszym kroku. Wpisy sie zgadzaja mentalnosc obslugi na poziomie komuny, brak zostawiania awizo, nie dostarczone przesylki..

Ja juz wiecej nie skorzystam z uslug poczty polskiej, szkoda nerwow :)

Szkoda tylko, ze jak jakis urzad wysyla pismo, to u nich nie da sie wybrac kto je dostarcza, ale jak nie dojdzie to samemu trzeba sie tlumaczyc dlaczego nie doszlo, bo oni przyjmuja ze jak ktos nie odebral, to jest dostarczone.


Ekspresjah
Posty: 332
Rejestracja: 04 lis 2016, 1:07

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: Ekspresjah » 24 maja 2018, 10:28

Mieszkam w Avii 7 i niestety nie otrzymałam dwóch listów wysyłanych w marcu i w kwietniu. Nie były to przesyłki polecone. Dziś/jutro muszę iść na pocztę coś wysłać i zamierzam o to zapytać.

michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: michalxg » 24 maja 2018, 18:00

xksisnki pisze:Polecam przeczytanie opinii na temat poczty na os. Willowym do ktorej trafia nasza poczta w pierwszym kroku. Wpisy sie zgadzaja mentalnosc obslugi na poziomie komuny, brak zostawiania awizo, nie dostarczone przesylki..

Ja juz wiecej nie skorzystam z uslug poczty polskiej, szkoda nerwow :)

AKurat tutaj się nie zgodzę. Ostatnie 25 lat życia mieszkałem w rejonie poczty na os. Willowym i naprawdę złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. A przyznam, że korzystałem bardzo często wysyłając coś, czy odbierając. Oczywiście może to też kwestia listonosza... ja akurat nigdy w życiu nie miałem problemu.

kamil
Posty: 182
Rejestracja: 18 kwie 2015, 18:52

Re: Problemy z pocztą / z dostarczaniem przesyłek awizowanych - os. Avia

Postautor: kamil » 09 lip 2019, 18:38

Ja niestety również spotkałem się z sytuacją że awizo nie dotarło do skrzynki, a z informacji jakie uzyskałem w placówce na D303 przesylka była awizowana dwukrotnie.
W efekcie przesyłka zostala ponownie odesłana do Chin...



Wróć do „Avia 5 (etap IV) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości