Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Forum dla przyszłych mieszkańców i osób zastanawiających się czy kupić mieszkanie na osiedlu Avia 5 Budimexu w Krakowie.
Giees
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:52

Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: Giees » 10 cze 2018, 13:19

Od dwóch dni któryś ze sąsiadów - piętra od 4 w gore gra na bębnach , instrumentach , które na pietrze 3 jest słyszalne zdecydowanie za głośno !
Muzykę słyszę jakbym była na koncercie muzycznym ! Proszę o uszanowanie sąsiadów którzy mieszkając poniżej !!!
Do testowania sprzętu , grania na nim z tego co wiem są inne miejsca do tego przeznaczone

dejvid1980
Posty: 72
Rejestracja: 23 sie 2016, 8:20

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: dejvid1980 » 12 cze 2018, 12:08

A nie lepiej zamiast pisać na forum podejść do sąsiada i upomnieć go ?

Giees
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:52

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: Giees » 12 cze 2018, 14:26

Następnym razem tak zrobię :-) jak zlokalizuje źródło hałasu - niestety nie mogłam jednoznacznie stwierdzić z którego mieszkania dochodzi hałas


Luke
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:22

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: Luke » 12 cze 2018, 15:01

Dla mnie to jest niepojęte, że w ogóle trzeba chodzić i szukać takiego matoła a później upominać. Gdzie ci ludzie byli wychowywani? Ale fakt, pisanie tutaj nic nie da a upominanie bezpośrednio - to już zależy na kogo się trafi.

Giees
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:52

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: Giees » 12 cze 2018, 16:12

Wyszłam z założenia ze i może napisanie tutaj będzie skuteczne bo trafi bezpośrednio do tej osoby :-) a wiadomo ze jest dużo osób które czytają posty na forum, a mało takich które sie udzielają . Mam nadzieje ze nie będę musiała interweniować następnym razem bo póki co nigdy nie było takich sytuacji od roku jak tu mieszkam

zanba
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2017, 20:44

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: zanba » 19 cze 2018, 18:45

Wczoraj ktoś tak długo wiercił, w niedzielę ktoś ćwiczył na skrzypcach....ojej. nie mogą sąsiedzi chodzić na palcach ?. To straszne. Przecież nie tego się pewnie spodziewał każdy z nas, przecież to blok mieszkalny. Będziemy tu pisać o każdych odgłosach sąsiadów ?
A tak w ogóle to Budimex podarował nam taką wspaniałą akustykę....

Giees
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:52

Re: Dudnienie muzyki, bębnów , granie w klatce A - Avia 5

Postautor: Giees » 19 cze 2018, 19:23

Nie o to chodzi - bo to ze jest to duże osiedle i są hałasy to inne kwestia . Chodzi o to ze są granice i trzeba szanować siebie nawzajem . Ja nie narzekam bo wcześniej mieszkając na Ruczaju mialam głośniej w mieszkaniu i z tego wzgledu naprawdę jestem tolerancyjna ... chodzi o to ze robienie dyskoteki jest przesada.. . I zawsze będę w ten lub inny sposób reagować ... Jednak nie zapeszajac jest już spokojnie od tygodnia - chyba mój post trafił do odpowiedniej osoby :-).

Btw pozdrawiam sąsiadkę z klatki A która zawsze jak po 22 na dziedzińcu robi sie głośno upomina sąsiadów :-)





zanba pisze:Wczoraj ktoś tak długo wiercił, w niedzielę ktoś ćwiczył na skrzypcach....ojej. nie mogą sąsiedzi chodzić na palcach ?. To straszne. Przecież nie tego się pewnie spodziewał każdy z nas, przecież to blok mieszkalny. Będziemy tu pisać o każdych odgłosach sąsiadów ?
A tak w ogóle to Budimex podarował nam taką wspaniałą akustykę....



Wróć do „Avia 5 (etap IV) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości