Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Forum dla przyszłych mieszkańców i osób zastanawiających się czy kupić mieszkanie na osiedlu Avia 5 Budimexu w Krakowie.
Lokator Avi5
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2018, 7:15

Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: Lokator Avi5 » 11 lip 2018, 7:22

Witam Ja chciałbym zapytać czy ktoś sprząta klatkę A na Avia5 od dwuch dni wszędzie jest jakaś choinka rozsypana winda brudna też...Z okna widzę panie dwie które sprzątają niby ale wiecznie siedzą na ławce i palą...Za co im płacą :oops:

Giees
Posty: 40
Rejestracja: 22 sie 2016, 21:52

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: Giees » 11 lip 2018, 23:26

Myśle ze ostatanio firma sprzątająca rzecyswiscie ociąga sie i jest gorzej sprzątane aniżeli wcześniej . Wina jest brudna , posadzki tez - nie wspomnę o drzwiach z zewnątrz oraz szybach tuż obok drzwi wejściowych do klatki które są całe w zaciekach :-( może warto zadzwonić do administracji lub na nr firmy sprzątającej - chyba jest zawieszona informacja na tablicy . Jak spróbuje sie czegoś dowiedzieć - napisze . Jednak zdecydowanie lepiej jak problem zgłosi więcej osób !

zanba
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2017, 20:44

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: zanba » 12 lip 2018, 9:13

Dzwoniłam do administracji już 2 tygodnie temu. Zgłosiła że klatki są myte raz w tygodniu- według administratora powinny być dwa razy. Przekazałem że jest brudno na korytarzach, w windzie i na korytarzu prowadzącym do parkingu. Administrator obiecał się tym problemem zająć. Zgłosiłam też problem z zamykanie drzwi w windzie- często się dziwnie zamykają jakby o coś zachaczały. Nawet wysłałam filmik. Widzę że to nic nie dało. Może jak więcej osób wykona taki telefon....


komza
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2018, 20:42

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: komza » 17 lip 2018, 10:07

Uzyskalam informacje od firmy sprzątającej iz pani sprzątająca między innymi klatke A od dnia wczorajszego nie pracuje, od dzis jest za nia nowa pani. Zobaczymy jakie beda efekty :D

Lokator Avi5
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2018, 7:15

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: Lokator Avi5 » 08 sie 2018, 21:40

Witam Mi się wydaje że się poprawiło z tym sprzątaniem od mojego ostatniego posta.Nie mam zastrzeżeń na dzień dzisiejszy.Ale chciałbym zauważyć że lokatorzy pozostawiają swoje worki ze śmieciami lub butelki po piwach w małym koszu na klatce schodowej Ja osobiście wyrzucam tam noterycznie dostarczane ulotki do skrzynek na listy...Ludzie bądzcie ludzmi i nie róbcie syfu...

perelka_44
Posty: 20
Rejestracja: 16 lut 2017, 18:32

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: perelka_44 » 30 lis 2018, 11:15

W mojej klatce nie zaobserwowałam żadnej poprawy, jeśli sama się nie zlituję i nie umyje, korytarz jest tak brudny,że aż niemiło patrzeć. Dzwoniłam do administracji, ale żadnej reakcji , dokładnie tak samo, jak w każdym innym przypadku!

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: xksisnki » 02 gru 2018, 18:55

Wydaję mi się że myty jest tylko głowny korytarz i klatka schodowa. Nie widzialem jeszcze sprzataczki myjacej posadzke przy mieszkaniach.

Ogólnie mam wrażenie że nasza klatka jest najbardziej niezadbana. Dzieje sie tak przez szacunek sasiadow do czesci wspolnych czy fatalne sprzatanie?


perelka_44
Posty: 20
Rejestracja: 16 lut 2017, 18:32

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: perelka_44 » 02 gru 2018, 19:18

Zapraszam do klatki I, tu korytarze prowadzące do mieszkań ostatni raz widziały osobę sprzątająca w lipcu! Panie myja parter, po czym znikają. Administracja nic z tym nie robi, pomimo tego, że o sprawie wie.

Rafalkrk
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2018, 23:24

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: Rafalkrk » 07 gru 2018, 7:31

Klatka g podobnie. Kiedyś jeszcze widywałem te panie rano jak wychodziłem do pracy, dziś już ich nie widać tylko czasem zobaczę ich jak pała papieroski koło przechowywalni paczek czytaj ochrony

KZarzycka
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2019, 13:41

Re: Nie czystość na klatce A / sprzątanie klatki A - Avia 5

Postautor: KZarzycka » 06 sty 2019, 13:54

Jak pan takie głupoty może pisać Pani która sprząta klatkę G jest codzienie bo ją widuje i widać że jest sprzątane - Myte podłogi codziennie...Bardziej bym poruszyła sprawę tych małych koszy szczególności na -1 pozomie Ludzie jak możecie tam wyrzucać swe śmieci z domu tak ciężko podejść do wiaty śmietnikowej...Sami sobie śmiecicie przy wycieraczkach pozamiatać nie umiecie a najeżdzacie na panie które sprzątają taka prawda gdyby ich nie było to po swoich śmieciach byśmy deptali...



Wróć do „Avia 5 (etap IV) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości