Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Forum dla przyszłych mieszkańców i osób zastanawiających się czy kupić mieszkanie na osiedlu Avia 5 Budimexu w Krakowie.
malami
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:03

Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: malami » 30 wrz 2018, 22:59

Witam,
Czy macie jakieś informacje na temat wysokości czynszu w Avii VI? Doszły mnie słuchy że zmieniono tam zarządce i czynsze są o jakieś 15-20 % niższe... może warto zainteresować się tematem?

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: xksisnki » 01 paź 2018, 18:34

Obawiam się że nikt nie interesuje się tym tematem, nawet jeśli chodzi o temat podjęcia rezygnacji ochrony i instalacji monitoringu nie widać zainteresowania..

Jesteśmy w czołówce jeśli chodzi o wysokość czynszu (mieszkanie+m.postojowe w hali+schowek/piwnica)
Jak widać po sąsiednich blokach da się to zmienić ale.... my chyba lubimy płacić ;)

malami
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:03

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: malami » 01 paź 2018, 21:18

no właśnie nie lubimy ! Halo ludzie :) może jednak warto podjąć temat i coś na zebraniu kolejnym jednak powiedzieć i się odezwać !


perelka_44
Posty: 20
Rejestracja: 16 lut 2017, 18:32

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: perelka_44 » 16 paź 2018, 10:25

Witam,

Zgadzam się z malami. Uważam że mieszkańcy Avii 5 powinni podjąć kroki w celu zmniejszenia wysokości czynszu. Osobiście, nie widzę żADNYCH korzyści płynących z faktu posiadania ochrony, czy nie byłoby rozsądniej z niej zrezygnować? Co do zarządcy nieruchomości też mam bardzo duże wątpliwości, jako, że już kilkakrotnie miała okazję kontaktować się w sprawach różnych usterek. Drodzy Państwo, może przy okazji kolejnego zebrania wspólnoty warto byłoby poruszyć ten temat?

malami
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:03

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: malami » 22 paź 2018, 17:16

Będzie myślę końcem roku głosowanie, czy zarządca ma działać dalej i wtedy warto wyrazić opinie oczywiście wg uznania... wyniki głosowania otrzymaliśmy odnośnie ochrony po 5 miesiącach więc nie wiem ile teraz powinniśmy czekać na zmiany... jeśli kolejne 5 miesięcy to gratuluję refleksu... tym tempem to my do niczego nie zajdziemy...

Rafalkrk
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2018, 23:24

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: Rafalkrk » 04 lis 2018, 23:32

Jestem jak najbardziej za jakimiś działaniami. Koszty miesięczne mieszkania a w szczególności garażu to jakaś masakra. Ochronie tez bym chetnie podziękował tylko trzeba się jakoś zebrać?!

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: xksisnki » 06 lis 2018, 17:42

Kto jest od nas z rady mieszkańców?
Kiedy następne spotkanie?


Rafalkrk
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2018, 23:24

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: Rafalkrk » 08 lis 2018, 7:47

Nie mam pojęcia. Szkoda ze tylko garstka ludzi się tym interesuje...

malami
Posty: 21
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:03

Re: Czynsz / informacja o wysokości czynszu za mieszkanie - Avia 5

Postautor: malami » 10 lis 2018, 2:00

Zebranie ponoć dopiero ma być po nowym roku... warto się pochylić nad problemem



Wróć do „Avia 5 (etap IV) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość