Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Forum przeznaczone dla osób, które zamieszkają na osiedlu Avia 2 budowanym przez Budimex w Czyżynach.
asiab
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2017, 12:41

Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: asiab » 07 sie 2017, 11:28

Dzien dobry

mam informacje o kilku osobach nieuczciwie parkujacych w garazu podziemnym w naszym budynku. Przez slowo nieucziciwie mam na mysli ze ani nie zakupily miejsca postojowego, ani go nie wynajmuja a co za tym idzie nie wspoldziela kosztow utrzymania garazu podziemnego z prawowitymi wlascicielami.

Jesli te osoby czytaja ten post, grzecznie prosze (mniemam ze w imieniu wszystkich wlascicieli miejsc postojowych) o zalegalizowanie tego uzytkowania badz "wyprowadzenie sie" samochodem z garazu.

Tworzymy spolecznosc, w ktorej kazdy czlonek ma rowne prawa - nie wstyd wam wykorzystywac niewiedze/brak cwaniactwa tych ktorzy po bozemu to miejsce sobie wykupili?

Jestem zawiedziona poziomem dobrego wychowania niektorych mieszkancow Avii 2.

alternatywy4
Posty: 110
Rejestracja: 14 wrz 2016, 10:11

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: alternatywy4 » 08 sie 2017, 9:24

Motor przy wjeździe, Punto Pana Łukasz na stanowisku 39 (niedoszłego Prezesa wspólnoty), ciągle zmieniające miejsce czarny VW Jetta (KR), w ostatnim czasie czerwona Corsa przy wjeździe do drugiej części garażu od strony wejścia do klatki C.To tylko kilka z aut parkujących na "dziko".

Już o tym pisałem. Ludzie mający miejsce zewnętrze (!!!) skopiowali sobie piloty i korzystają z garażu podziemnego, więc nie dziwi mnie że ktoś nie mając w ogóle żadnego miejsca idzie na rympał. O sytuacji powyżej mówiła otwarcie nawet ochrona.

Najbardziej irytuje to że właściciele płacą a cwaniacy korzystają za darmo.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2017, 19:26 przez alternatywy4, łącznie zmieniany 1 raz.

s0ull
Posty: 41
Rejestracja: 18 mar 2017, 15:26

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: s0ull » 08 sie 2017, 9:43

Zgłosić sprawę do zarządcy - niech przeprogramuje piloty osobom uprawnionym i będzie po problemie 8-)


DartHart
Posty: 74
Rejestracja: 06 cze 2017, 14:19

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: DartHart » 08 sie 2017, 12:37

Akurat ochrona oficjalnie wpuszczała do garażu osoby, które nie posiadały miejsc samemu sugerując miejsca.............

Lucek
Posty: 143
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:42

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: Lucek » 09 sie 2017, 13:32

Przyda się wjazd na pinezke zbliżeniową, szlaban, albo wysuwne z dołu zapory, jak na parkingu płatnym. Miejsca parkingowe są płatne. A chodnikowi, i niewychowani goście z prowincji nie kupili miejsc. Wszystkie chodniki są ciasno zastawione. Sam widywałem jak Dziad wjechał do Awji zrobił kółko, po czym wyjechał, wczoraj jeszcze Inny... stał z ukosa na środku przez kwadrans z włączonym klekotem, i zadowolony od cha do ucha. Otwarta brama to nie najlepszy pomysł, organizacja ruchu zresztą też zła. Co wam dadzą kamery, będziecie wysyłać mandaty?

DartHart
Posty: 74
Rejestracja: 06 cze 2017, 14:19

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: DartHart » 10 sie 2017, 12:13

Lucek pisze:A chodnikowi, i niewychowani goście z prowincji nie kupili miejsc.

Bo dawno się skończyły.
Lucek pisze:Wszystkie chodniki są ciasno zastawione. Sam widywałem jak Dziad wjechał do Awji zrobił kółko, po czym wyjechał, wczoraj jeszcze Inny...stał z ukosa na środku przez kwadrans z włączonym klekotem, i zadowolony od cha do ucha.

Straszne :) :D

Lucek
Posty: 143
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:42

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: Lucek » 10 sie 2017, 14:58

Robię to dydaktycznie.


alternatywy4
Posty: 110
Rejestracja: 14 wrz 2016, 10:11

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: alternatywy4 » 10 sie 2017, 19:39

DartHart pisze:Akurat ochrona oficjalnie wpuszczała do garażu osoby, które nie posiadały miejsc samemu sugerując miejsca.............

I co w związku z tym?!Można robić innych w ch. i parkować nie płacąc ?!

DartHart pisze:
Lucek pisze:A chodnikowi, i niewychowani goście z prowincji nie kupili miejsc.

Bo dawno się skończyły.
Lucek pisze:Wszystkie chodniki są ciasno zastawione. Sam widywałem jak Dziad wjechał do Awji zrobił kółko, po czym wyjechał, wczoraj jeszcze Inny...stał z ukosa na środku przez kwadrans z włączonym klekotem, i zadowolony od cha do ucha.

Straszne :) :D

Bo się skończyły... Kolejny argument?

kicaj
Posty: 43
Rejestracja: 22 lip 2017, 20:20

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: kicaj » 10 sie 2017, 22:19

DartHart pisze:
Lucek pisze:A chodnikowi, i niewychowani goście z prowincji nie kupili miejsc.

Bo dawno się skończyły.

W garażu podziemnym nada można kupić miejsca postojowe, przestań robić z siebie tego przysłowiowego Janusza i kup sobie jedno miejsce.

asiab
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2017, 12:41

Re: Nieuczciwi użytkownicy garażu podziemnego bez kupionego miejsca - Avia 2

Postautor: asiab » 19 wrz 2017, 13:56

Czy ktos ma jakies informacje w temacie "wykurzenia" nielegalnie parkujacych z parkingu podziemnego? Z tego co wiem Administracja dziala juz w tym temacie z BX ale cos dlugo to trwa.

Czy macie jakis pomysl jak wyegzekwowac oplaty za parking od tych ludzi za wszystkie te miesiace?

Zrobmy cos - bo krew mnie zalewa jak widze te zaparkowane samochody...



Wróć do „Avia 2 (etap III) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości