Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Forum przeznaczone dla osób, które zamieszkają na osiedlu Avia 2 budowanym przez Budimex w Czyżynach.
koperek87krk
Posty: 60
Rejestracja: 25 wrz 2016, 10:49

Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: koperek87krk » 20 lis 2017, 11:25

Witam.
Mam propozycję odnośnie naszej coraz bardziej zniszczonej, porysowanej i podrapanej winy. Można by zamontować monitoring w windach, tak jak w wielu innych osiedlach, żeby degradacja i wandalizm w windzie zahamować... Co Państwo na to? Proszę o merytoryczne odpowiedzi...
Pozdrawiam

lokatorAvia
Posty: 120
Rejestracja: 06 wrz 2016, 13:36

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: lokatorAvia » 21 lis 2017, 17:59

Czy uważasz szanowny sąsiedzie że po wynikach ostatniego głosowania nad monitoringiem w naszym budynku masz szansę przeforsować swój pomysł ?
Zadaję to pytanie bez złośliwości ale trzeba spojrzeć na to realnie.

koperek87krk
Posty: 60
Rejestracja: 25 wrz 2016, 10:49

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: koperek87krk » 21 lis 2017, 18:31

lokatorAvia pisze:Czy uważasz szanowny sąsiedzie że po wynikach ostatniego głosowania nad monitoringiem w naszym budynku masz szansę przeforsować swój pomysł ?
Zadaję to pytanie bez złośliwości ale trzeba spojrzeć na to realnie.

Szczerze mówiąc to niewiele brakło głosów w głosowaniu, gdyby wszyscy uprawnieni zagłosowali to z pewnością by to przeszło...


lokatorAvia
Posty: 120
Rejestracja: 06 wrz 2016, 13:36

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: lokatorAvia » 21 lis 2017, 23:41

koperek87krk pisze:
lokatorAvia pisze:Czy uważasz szanowny sąsiedzie że po wynikach ostatniego głosowania nad monitoringiem w naszym budynku masz szansę przeforsować swój pomysł ?
Zadaję to pytanie bez złośliwości ale trzeba spojrzeć na to realnie.

Szczerze mówiąc to niewiele brakło głosów w głosowaniu, gdyby wszyscy uprawnieni zagłosowali to z pewnością by to przeszło...

hymmm głosowanie trwało prawie 5 miesięcy i spora grupa właścicieli w ogóle olała sprawę... i brakło jednak całkiem dużo głosów patrząc generalnie na wielkość wspólnoty i wyniki pozostałych głosowanych uchwał.

Spokojnie
Posty: 18
Rejestracja: 03 paź 2017, 13:24

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: Spokojnie » 30 mar 2018, 13:26

W 2ce nadal bardzo osób mieszka, co za tym idzie głosowania o monitoring trzeba powtarzać - inaczej frekwencja będzie niska.

antek
Posty: 132
Rejestracja: 30 paź 2016, 12:08

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: antek » 30 mar 2018, 16:09

Głosować można chyba do czasu, aż dana uchwała zyska większość na "tak" lub na "nie", więc tu chyba czas nie jest problem :)

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: Brunon K. » 21 kwie 2018, 15:30

To okoliczna żulia robi. Bo stoi nie pilnowane w Otwartym jak żadne Osiedlu. Kamery przydałyby się Nowoczesne, żeby rozpoznać gembe.

Jakiś Cep wydumał, żeby zostawić odsłonięte wyświetlacze z pleksją, i dać polakierowane drzwi zamiast z nierdzewnej blachy.


DartHart
Posty: 74
Rejestracja: 06 cze 2017, 14:19

Re: Zamontowanie monitoringu w windzie - propozycja - osiedle Avia 2

Postautor: DartHart » 24 maja 2018, 7:39

Ładne drewniane altanki z ławeczkami na zamkniętym osiedlu to oczywiście miejsce, gdzie można kulturalnie wypić tak sok jak i piwo, kto co robi obcy i silnie alkoholizowany natomiast tutaj nie mam pojęcia - ta cała wspaniała ochrona, ktora potrafi tylko zaczepiac zagonionych mieszkańców powinna takie osoby wyprowadzać za frak poza teren osiedla (czyt. na orlińskiego :lol: ).

Ja gorąco popieram monitoring na osiedlu Avia wszędzie tak całe osiedle jak i windy. Byłem w szoku gdy dowiedziałem się, że osiedle nie będzie miało monitoringu. W XXI wieku jest to dla mnie absurd.



Wróć do „Avia 2 (etap III) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość