Ochrona Danych Osobowych

Forum przeznaczone dla osób, które zamieszkają na osiedlu Avia 2 budowanym przez Budimex w Czyżynach.
EwaEGM
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2017, 16:12

Ochrona Danych Osobowych

Postautor: EwaEGM » 14 lis 2018, 10:13

W sobotę 10 listopada około 23 w nocy zadzwonił na mój numer który nie jest udostępniany, jest tylko na stronie Zarządców Nieruchomości z numeru prywatnego ,że w moim mieszkaniu (podając dokładną lokalizację) wyje alarm.Wszyscy się wypierają tzn.Administracja,ochrona ,konserwator całodobowa infolinia. Dziwna sprawa????

skyscrap
Posty: 29
Rejestracja: 11 sty 2018, 10:58

Re: Ochrona Danych Osobowych a wyjący alarm w bloku - Avia 2

Postautor: skyscrap » 14 lis 2018, 22:22

EwaEGM pisze:W sobotę 10 listopada około 23 w nocy zadzwonił na mój numer który nie jest udostępniany, jest tylko na stronie Zarządców Nieruchomości z numeru prywatnego ,że w moim mieszkaniu (podając dokładną lokalizację) wyje alarm.Wszyscy się wypierają tzn.Administracja,ochrona ,konserwator całodobowa infolinia. Dziwna sprawa????

Może skoro wył alarm, a numer był podany gdzieś w administracji, to ktoś słusznie zadzwonił. Gdyby coś się działo, to ja np. wolałbym o tym wiedzieć, choć pewnie dobrze by było wiedzieć, kto dzwonił. Ale mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało, w związku z alarmem. Alarm pewnie też przeszkadzał innym, skoro w nocy, więc też byli zaalarmowani i pewnie alarmowali administrację :)

EwaEGM
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2017, 16:12

Re: Ochrona Danych Osobowych

Postautor: EwaEGM » 15 lis 2018, 8:51

Alarmu w mieszkaniu nie było . Jeżeli ktoś z administracji to dlaczego nie powie, że dzwonili. Ciekawe jak mają zabezpieczone dane.


Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Ochrona Danych Osobowych

Postautor: Brunon K. » 25 sty 2019, 11:57

Ale tu się zgadzał numer tel. z adresem.

haveibeenpwned.com - strona do sprawdzania czy email nie był hakowany.

Wilusa
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2018, 15:50

Re: Ochrona Danych Osobowych

Postautor: Wilusa » 30 sty 2019, 17:32

Dziwna sprawa. Coś się wyjaśniło, skąd mieli numer?

EwaEGM
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2017, 16:12

Re: Ochrona Danych Osobowych

Postautor: EwaEGM » 05 lut 2019, 10:39

Wilusa pisze:Dziwna sprawa. Coś się wyjaśniło, skąd mieli numer?

Ochrona i Administracja powiedziała, ze nie udostępnili nikomu numeru .



Wróć do „Avia 2 (etap III) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości