Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Forum przeznaczone dla osób, które zamieszkają na osiedlu Avia 2 budowanym przez Budimex w Czyżynach.
lokatorAvia
Posty: 120
Rejestracja: 06 wrz 2016, 13:36

Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: lokatorAvia » 10 lip 2019, 13:32

Hej Sąsiedzi,

Wiem że większość z Was ma gdzieś co się dzieje w naszej wspólnocie ale macie świadomość że od dłuższego czasu nie mamy zarządcy budynku ?
Nie ma od kogo dowiedzieć się co dzieje się we wspólnocie, nie ma dyżurów przy Orlińskiego 1; nikt z infolinia TuMieszkamy nie odpowie nam na pytania odnośnie awarii, aktualnych problemów i rozliczeń z ostatniego zebrania? Generalnie awarie w ogóle nie są rozpatrywane bo nie ma kto tego robić.
Jedyne co działa to księgowość - by ściągać opłaty za zarządzanie którego nie ma.

Wspólnota mieszkaniowa Orlińskiego 1 już się zorganizowała i pokazała środkowy palec ZZN-nowi i wypowiedzieli im umowę.

A my co ?

przemu
Posty: 34
Rejestracja: 26 wrz 2016, 9:30

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: przemu » 11 lip 2019, 9:56

pamietając jak do tej pory wyglądało zaangazowanie mieszkancow trudno bedzie cokolwiek zrobic :/

Polak
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2016, 23:25

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: Polak » 11 lip 2019, 12:34

Witam,
po kilku telefonach udało mi się ustalić, że mamy już kolejnego nowego zarządcę budynku (chyba już szóstego o ile dobrze liczę).
Jest nim Pan Paweł Orczyk.

Czy osoby które na ostatnim zebraniu wspólnoty zostały wybrane do Rady Mieszkańców bloku Avia2 są na forum?
Jeżeli tak to poproszę o kontakt na priv'a.
Musimy coś razem zrobić w tej sprawie, bo to jest kpina jak nas wszystkich traktuje firma która nas "obsługuje".
Jeżeli nie są obecne na forum, to musimy się wspólnie (Ci co mają mieszkanie w Avia2) zorganizować, umówić (np. przed blokiem, w garażu), pogadać, bo za chwile obudzimy się z niezłymi problemami co do funkcjonowania bloku i innymi sprawami z nim związanymi (np. niezamknięte sprawozdania finansowe za rok 2017, 2018. Nie przyjęty plan na 2019 itp.)


Polak
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2016, 23:25

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: Polak » 11 lip 2019, 14:45

Jednak Pan Paweł Orczyk nie jest nowym zarządcą, tymczasowo zajmuje się ewentualnymi sprawami Avia2

Prawdopodobnie już od miesiąca nie posiadamy zarządcy.

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: Brunon K. » 11 lip 2019, 20:39

Większość wynajmuje, i ma w nosie? Znajome.

asiab
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2017, 12:41

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: asiab » 21 lip 2019, 12:58

Zgadzam sie z postem i sugestia sasiada ktory zamiescil karteczke w windzie... jesli umowa na to pozwala (tzn nie bedziemy musieli placic zbyt wyskiej kary za zerwanie) rozwiazmy ja i wybierzmy nowego zarzadce... proponuje zarzadce ktorego wybrano w Orlinskiego 5 - sa zadowoleni z tego co mi wiadomo (nie pamietam teraz ich nazwy ale moge sie dowiedziec)

czy jest ktos chetny/zorientowany w temacie zeby sie tym zajac?

bjgirl
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2016, 7:42

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: bjgirl » 22 lip 2019, 10:08

Witam sąsiadów,

Ja dziś zadzwoniłam do ZZN co z rozliczeniem mediów za II kwartał i niestety w księgowości nie wiedzą nic na ten temat. Jak widać w strefie Klienta nawet nie są spisane liczniki. Administratora nowego nie mamy. Natomiast nowym zarządcą jest Jolanta Śledź 607 910 818. Próbowałam się z tą Panią skontaktować telefonicznie niestety zgłasza się poczta. Może Wam się uda :)


Już najwyższy czas się zmobilizować i zrobić porządek z naszym wspaniałym zarządcą, który tylko wydaje nasze pieniądze nie robiąc dla dobra naszej wspólnoty nic poza wprowadzaniem zamieszania. Na ostatnim zebraniu wyłoniono kandydatów do Rady Mieszkańców, może Państwo są w stanie coś zadziałać. Jak rozmawialiśmy będzie z tym trochę pracy ale już najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce jeśli chcemy mieszkać i żyć w odpowiednich warunkach na naszym osiedlu i w naszym bloku.

Swoją drogą prezesa ZZN można by pociągnąć do odpowiedzialności za zaniedbania jego pracowników względem naszej wspólnoty.
Pozdrawiam


gapek
Posty: 116
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:25

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: gapek » 24 lip 2019, 10:50

Pani Jolanta nie pracuje w Zzn - w maju złożyła wypowiedzenie i w trakcie okresu wypowiedzenia przebywała na zwolnieniu lekarskim

obcynh
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:45

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: obcynh » 28 lip 2019, 19:41

Orlinskiego 5, mówisz ze sa zadowoleni to poczytaj forum.Nie dziala system ppoz.

gapek
Posty: 116
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:25

Re: Brak Zarządcy / brak kontaktu z zarządcą wspólnoty - Avia 2

Postautor: gapek » 31 lip 2019, 15:35

obcynh pisze:Orlinskiego 5, mówisz ze sa zadowoleni to poczytaj forum.Nie dziala system ppoz.

Ciekawe czy Wam działa ppoż? Bo Zzn tez wyłączał ppoż (np. na O1 wyłączyli już na początku ub.r. a firmie obsługującej ppoż co miesiąc płacimy za to ze alarm idzie donikąd..)



Wróć do „Avia 2 (etap III) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości