Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 4 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Ekspresjah
Posty: 332
Rejestracja: 04 lis 2016, 1:07

Re: Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Postautor: Ekspresjah » 26 sty 2017, 23:52

jasiek pisze: jeśli mieszkasz i słyszysz caly dzień plus po 23 wiercenie udarem w tym żelbecie to idzie wyskoczyć przez okno, a jest to zjawisko powszechne i ludzie sobie nic z tego nie robią co dla mnie jest wyrazem braku szacunku do innych juz mieszkających.

Na pewno trzeba uzbroić się w cierpliwość. Akurat 22:00 jest jak dla mnie górną granicą wykonywania remontu, a tym bardziej głośnych prac.

slwk
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 12 lip 2014, 12:55

Re: Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Postautor: slwk » 27 sty 2017, 13:34

Zachęcam do zachowania rozsądku w tym temacie i pamiętaniu o tym, co jest jego przedmiotem, czyli dyskusja o komforcie mieszkania w budynku Avia 4 oraz zwrócenie uwagi na sprawy istotne dla podniesienia komfortu życia w nim - a to należy głównie do jego mieszkańców.

Natomiast zachęcam za założenia osobnego tematu, może dla całego osiedla, w którym można by porozmawiać o wypracowaniu dobrych praktyk sąsiedzkich. Na pewno każdy ma jakieś wcześniejsze doświadczenia z miejsc, w których mieszkał wcześniej - warto się nimi w takim miejscu podzielić i wykorzystać najlepsze przykłady :idea:

Saul
Posty: 144
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:54

Re: Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Postautor: Saul » 04 kwie 2017, 14:51

Taka mała rada dla imprezowiczów.

Z tego co mi wiadomo nie ma obowiązku otwierania drzwi policji. W przypadkach nagminnych mogą coś tam zrobić, ale to musieli by być wzywani przez kilka tygodni co weekend. Więc jak coś zachęcam rozmawiać przez zamknięte drzwi z policją :)


Avia1
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:12

Re: Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Postautor: Avia1 » 07 kwie 2017, 22:16

Chciałabym także zwrócić uwagę na wykonywane remonty po godzinie 22:00, kiedy to obowiązuje cisza nocna.
Myślę, że wystarczająco mamy hałasu z okolicznych placów budowy w ciągu dnia i nie potrzebujemy słuchać wiertarki do poduszki.
Proszę szanować innych i kończyć swoje remonty przed 22:00.

Avia1
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:12

Re: Zakłócanie ciszy nocnej i interwencje policji - osiedle Avia 4

Postautor: Avia1 » 21 lut 2018, 22:53

Drodzy Sąsiedzi,

Czy też irytują Was niekończące się prace remontowe u państwa z mieszkania numer 6* na 6 piętrze?
Mnie osobiście bardzo przeszkadza, gdy częstego przed 8 rano i po 21, a czasem nawet grubo po 22 czy 23, nasz wesoły pan z wiertarą i młotem zapierd***a w ściany czy podłogę.
Jeszcze bardziej doprowadza mnie do szału, gdy przy tym wszystkim krzyczy a jego dziecko drze się lub biega po mieszkaniu jak poje***e.
Trochę szacunku! Miejmy świadomość, że inni ludzie również mają dzieci, które chcą spać, a jeśli przez pół dnia wiercisz wiertarą, a prze drugą połowę gwarantujesz dalsze atrakcje dźwiękowe, to spać nie mogą.



Wróć do „Avia 4 (etap II) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości