Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 4 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Postautor: D89 » 27 sty 2016, 20:29

Między Avia 6 i 7 jest ogrodzenie bez bramy. Poza tym jestem zdecydowanie przeciw, kto chciał to sobie kupił miejsce a reszta może parkować na pasie i nikomu korona nie spadnie jak będzie miał 2 min drogi do samochodu.

xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Postautor: xksisnki » 28 sty 2016, 11:38

Sam mam wykupione miejsce, ale to jest chyba jedyne sensowne rozwiązanie.

Pożyjemy zobaczymy ;)

D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Postautor: D89 » 28 sty 2016, 11:53

Nie jest sensowne bo NIE DA SIĘ tak jeździć z powodu płotu między Avia 6 i 7. Zamiast wymyślać niestworzone rzeczy zza biurka może lepiej przejść się na miejsce i zobaczyć jak to wygląda.


xksisnki
Posty: 164
Rejestracja: 20 wrz 2015, 19:18

Re: Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Postautor: xksisnki » 28 sty 2016, 22:07

Skupiłem się na Twojej koronie i zupelnie ominalem fakt o bramie ;) Mój błąd...

Fotka pochodzila z wizualizacji osiedla, uznalem ze nie ma sensu szukac drogi na placu budowy bo najzwyklej jest.. w budowie... miły sądziedzie

avia4
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2017, 15:17

Re: Zajęte miejsca postojowe w garażu podziemnym - osiedle Avia 4

Postautor: avia4 » 02 mar 2017, 21:57

Minął już rok jak większość z nas odebrała swoje mieszkania. Temat parkowania na cudzych miejscach też był poruszany niejednokrotnie. I co? W poniedziałek w godzinach 19.00 - 21.10 pewna osoba (autkiem Nissan Juke) zajmowała bez skrupułów moje miejsce w garażu podziemnym. Przyłapałem tego pana jak wyjeżdżał. Był to gość jednego z mieszkańców. Niestety nie chciał mi zdradzić do kogo przyjechał. Jak powiedział, miejsce do zaparkowania wskazał mu jego kolega, który u nas mieszka. Skoro nie ma miejsca na osiedlu, lepiej przyjechać tramwajem lub zaparkować poza osiedlem. Nie po to zapłaciłem za miejsce w garażu 50 000 złotych i jeszcze w każdym miesiącu płacę wysoki czynsz, żeby ktoś mi je zajmował.



Wróć do „Avia 4 (etap II) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość