Ochrona osiedlowa Avia / obowiązki i sposób działania ochrony

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
GrzegorzDragon
Posty: 89
Rejestracja: 17 lut 2016, 14:59
Lokalizacja: Kraków,Avia 1

Re: Ochrona osiedlowa Avia / obowiązki i sposób działania ochrony

Postautor: GrzegorzDragon » 13 wrz 2018, 20:12

czy dało się przejechać czy też nie...nie mnie to oceniać bo całą sytuację widziałem z balkonu

natomiast sam fakt braku reakcji ochrony na coś takiego mnie poirytował.....owy samochód potem wjechał do garażu podziemnego..

po co ochrona, która nic nie robi? jeszcze nie widziałem żeby w jakiejkolwiek sytuacji interweniowali, prócz obijania punktów na obchodzie

znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Ochrona osiedlowa Avia / obowiązki i sposób działania ochrony

Postautor: znasiek » 13 wrz 2018, 21:32

wszyscy mieszkańcy powinni dostać od zarządcy zakres obowiązków ochrony i nie było by sporów co oni właściwie mają robić, a co nie i czy w ogóle ten ich zakres obowiązków ma sens, a co za tym idzie ich utrzymywanie; może w zakresie obowiązków nie mają użerania się z głupio parkującymi właścicielami aut, a może mają, może mają tylko informować odpowiednie służby o jakiś niebezpieczeństwach i na tym się kończy ich robota.

Kasiek
Posty: 52
Rejestracja: 16 lut 2016, 14:08

Po co nam Ci ochroniarze ...

Postautor: Kasiek » 20 lut 2019, 11:35

Temat wałkowany milion razy. Wczoraj przed nosem Panowie zaparkowali mi na samym środku chodnika ( nie było żadnego przejścia ). Obok stał ochroniarz, który nawet słowem się nie odezwał. Po co oni są ? Nie pilnują żadnego porządku na osiedlu. Już nawet z nudów mogliby otworzyć usta i zwrócić uwagę. A za chwilę znowu przyjdzie mi pismo, że mam płacić za ochronę - żarty ! Jeśli jest ochrona może niech oni będą odpowiedzialni za wandalizm na naszym osiedlu - wyrywane pachołki, niszczenie zieleni ... Niech ktoś będzie odpowiedzialny za przejezdność na drogach pożarowych. Niech po prostu pilnują porządku


Kamila
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2018, 11:56

Re: Po co nam Ci ochroniarze ...

Postautor: Kamila » 20 lut 2019, 12:11

100 % się zgadzam.

Ale na upartego jak kierowca ma ochotę źle zaparkować, to ochroniarz poza prośbą nie ma do dyspozycji żadnej groźby oprócz telefonu do odpowiednich służb, no ale tak czy inaczej jakakolwiek ich inicjatywa mile widziana.



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości