Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Antysłoikk
Posty: 69
Rejestracja: 22 paź 2016, 16:10

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: Antysłoikk » 23 mar 2019, 13:15

Antysłoikk pisze:
Asiunia93 pisze:Witam widzę że temat zamykania bramek jest nadal gorącym tematem i nadal wielu z was nie rozumie co znaczy osiedle zamknięte jak czytałam post wyżej , ja nie mam nic przeciwko temu żeby np mieszkańcy os. Orlińskiego chodzili koło bloków AVI broń boże ale jak już przechodzisz już przez naszą bramkę to weź ja z łaski swojej zamknij bo mieszkańcy AVI za to wszystko płacimy !! A jak wam się nie podoba to zmieńcie sobie trasę i chodźcie na około jak nie potraficie uszanować jakiś reguł. " znasiek " jak masz problem z zamykaniem bramki to zmień sobie najlepiej trasę jak nie rozumiesz i nie potrafisz uszanować to że bramki maja być zamknięte !! Bo os.AVIA jest osiedlem zamkniętym a to że ty mieszkasz na os. Orlińskiego albo na D303 i masz jaki kole wiek problem z tymi bramkami to lepiej będzie jak zmienisz jednak sobie trasę , i nie będziesz musiał pilnować się z zamykaniem bramek.

Asiunia, Popieram 500 % Niestety mamy na osiedlu kilku januszu, ktorzy nie zrozumieli co kupuja :lol: ale trzeba tluc do pustych lbow :)

Co posiada zamykanie to trzeba zamykac

znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: znasiek » 23 mar 2019, 16:53

po pierwsze jestem z Avii, po drugie durne reguły się zmienia, jeśli są bezużyteczne i utrudniają ruch (i nawet jeśli się je podpisywało), po trzecie trzeba mieć małą wyobaźnię jeśli się uważa że jakaś zamknięta bramka uchroni wasze pieniążki, osiedle przed zniszczeniami i zapewni bezpieczeństwo.

Antysłoikk
Posty: 69
Rejestracja: 22 paź 2016, 16:10

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: Antysłoikk » 23 mar 2019, 17:52

znasiek, nie madrkuj . ... drzwi do domu zamyksz ? ... wiec zamykaj to co jest do zamykania :)


znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: znasiek » 24 mar 2019, 0:39

Antysłoikk pisze:znasiek, nie madrkuj . ... drzwi do domu zamyksz ? ... wiec zamykaj to co jest do zamykania :)

hehe słaby argument Antysłój, zamyka się tylko to co nie szkodzi i ma sens; przy Lewiatanku prawie cały czas bramka otwarta, nic nie zniszczone i wszyscy szczęśliwi :-).
Oj bozie bozie ludzie myślą że sobie zrobią namiastkę domku na wsi, jakąś odciętą bezpieczną prywatę jak bramki będą zamknięte, co za tępota a ja potem musze tłuc do tych pustych głów, że to osiedle, blokowisko które rządzi się własnymi prawami, czyli masa ludzi i każdy chce co innego i każdy widzi wszystko inaczej.
Wygrałem, zamykam wątek :D

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: skyman » 25 mar 2019, 12:31

Mnie też zupełnie nie przeszkadza to, że furtki są otwarte, w zupełności wystarcza moim zdaniem ogrodzenie dookoła bloku. Całe szczęście, że nie tak miasta budowano od początku, bo dzisiaj, to chyba w ogólne nie dałoby się po nich poruszać. A że człowiek ze wsi wychodzi szybciej niż wieś z niego - nic zaskakującego.

D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: D89 » 30 mar 2019, 0:00

znasiek pisze:durne reguły się zmienia, jeśli są bezużyteczne i utrudniają ruch (i nawet jeśli się je podpisywało)

1. Jeśli uważasz że coś jest "durne" to po jakiego ch#@a to podpisywałeś? Było sobie kupić mieszkanie na osiedlu otwartym i tam podpisywać.
2. Jeśli tak podchodzisz do dotrzymywania swoich zobowiązań to współczuję wszystkim którzy zawierają z tobą umowy, a najbardziej to twojej żonie - podzieliłeś się z nią swoim podejściem do zmian?
3. Jak do tej pory to nikt nic nie zmienił. I to nie ty będziesz to zmieniał, więc stosuj się do tego co podpisałeś.

znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: znasiek » 01 kwie 2019, 21:31

D89 pisze:1. Jeśli uważasz że coś jest "durne" to po jakiego ch#@a to podpisywałeś? Było sobie kupić mieszkanie na osiedlu otwartym i tam podpisywać.
2. Jeśli tak podchodzisz do dotrzymywania swoich zobowiązań to współczuję wszystkim którzy zawierają z tobą umowy, a najbardziej to twojej żonie - podzieliłeś się z nią swoim podejściem do zmian?
3. Jak do tej pory to nikt nic nie zmienił. I to nie ty będziesz to zmieniał, więc stosuj się do tego co podpisałeś.

ad.1. ale ja tam człowieku nigdzie nie miałem informacji ani w biurze BXu ani na papierze o tym że to będzie osiedle zakmnięte jak bunkier, a tylko że ogrodzone płotem, co mi pasuje (ale tylko sam płot i osiedle przechodnie)
ad.2 akurat zobowiązań małżeńskich dotrzymuje i nie mam na co narzekać; za to ty jak tępy cep zapewne je dotrzymujesz nawet jeśli masz żone narkomanke i bije twoje dziecko, no bo przecież podpisane to musisz geniuszu dotrzymać zobowiązań, prawda?
ad.3. Jak do tej pory samo się wszystko zmienia na nie domykanie bramek i ja to będę popierał więc się przystosuj do zmian a nie do tępego podpisywania papierów bez przewidywania skutków ubocznych swoich decyzji.
Popierasz izolowanie się osiedli (wraz se skutkami ubocznymi) czyli inaczej mówiąc izolację ludzi od ludzi, człowieka od człowieka, więc czas na psychiatre.


Johny
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018, 19:31

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: Johny » 01 kwie 2019, 23:23

Nie zamierzam osobiście bramek zamykać po to Płaciłem za metr 4700 by "somsiedzi" z Orlińskiego mogli również z tego korzystać ale nie pogodzę się z biedakami co nie stać na miejsce parkingowe za 29 tys pod chmurką tylko parkują na chodniku bądź blokują drogi ppoż. a by the way nie pozdrawiam gnidę która regularnie wyprowadza psa na teren zielony kolo avii 1 (tych rękawów na wiatr), regulamin jegomościa nie dotyczy?

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: Brunon K. » 02 kwie 2019, 8:28

"regularnie wyprowadza psa" - tego to nawet ja widziałem ze 3 razy! Robi rundkę od żłobka oznaczając wkoło całą Avje, i wraca :)).
Korzystajcie z bramki, póki sprawna. Blokowanie cegłówką żeby rdzewiała też genialne.
Mnie najbardziej "rozśmiesza" ta wąska ruchliwa ulica z otwartą bramą. To naprawdę duży ruch. Smród, pył, i echo. W łikend jakiś... Ciekawy człowiek przyjechał (na pewno z zewnątrz orlińskiego/avja) białym sedanem, stanął między A3, i A1, i wysiadł. Wsiadł do zaparkowanego tam przy A1 czarnego kombi, wyjechał na jezdnie. Po czym zaparkował na tym samym miejscy białym, i odjechał czarnym.

Można? Można!

A te rejestracje! Jak zawsze warte obejrzenia!
Ostatnio zmieniony 27 lip 2019, 23:00 przez Brunon K., łącznie zmieniany 1 raz.

renataszatkowska
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2017, 19:34

Re: Proszę zamykać bramkę przy kościele - Osiedle Avia

Postautor: renataszatkowska » 11 kwie 2019, 14:01

Dziś przed południem jakiś Dziad blokował furtkę napłn-zach, w pozycji otwartej. Wysuwając język zamka kluczem, żeby nie dało się zamknąć. Widać są i tacy.
Monitoring się przyda!



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości