Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: Foster » 22 kwie 2019, 21:48

Hej wszystkim,

Gdzie chodzicie na siłownię mieszkając na Avii/w okolicach? Ubolewam nad brakiem jakiejkolwiek siłowni na osiedlu/w jego bliskim sąsiedztwie. Możecie polecić jakąś w niedalekiej odległości? Nie dysponuję samochodem, więc idealnie byłoby, gdyby była w zasięgu 10-minutowego spaceru. Chciałabym też, żeby były dostępne ergometry wioślarskie (w Manufakturze Zdrowia koło AWF nie ma, choć ta siłownia jest tez dość daleko).

Z góry dzięki!
Pozdrawiam

newkind
Posty: 109
Rejestracja: 08 kwie 2015, 8:59

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: newkind » 23 kwie 2019, 8:45

McFit w DH Wanda

RaceX
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwie 2018, 8:04

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: RaceX » 23 kwie 2019, 12:25

Najbliższa siłownia (1,1km od Avii) jest na Jana Pawła 43 przy euromarkecie


Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: Nowy » 23 kwie 2019, 14:01

RaceX pisze:Najbliższa siłownia (1,1km od Avii) jest na Jana Pawła 43 przy euromarkecie

Dokładnie, jeżeli chodzi o to, gdzie na siłownię w Czyżynach, w pobliżu ul. Orlińskiego, to jest na parterze nowego biurowca przy Jana Pawła II. Zdaje się, że siłownia w Czyżynach jest też przy basenie Comarchu.

Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: Foster » 23 kwie 2019, 23:59

Tak, ale tak jak napisałam, w przypadku siłowni w biurowcu Podium przy przystanku AWF, jest ona słabo wyposażona i nie posiada m.in. ergometru wioślarskiego, na którym mi zależy. + z Avii jest tam co najmniej 30 minut na piechotę. McFit brzmi obiecująco :)

Sar
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:53

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: Sar » 25 kwie 2019, 23:14

Foster pisze:Tak, ale tak jak napisałam, w przypadku siłowni w biurowcu Podium przy przystanku AWF, jest ona słabo wyposażona i nie posiada m.in. ergometru wioślarskiego, na którym mi zależy. + z Avii jest tam co najmniej 30 minut na piechotę. McFit brzmi obiecująco :)

Ja chodzę do Manufaktury Zdrowia na piechotę i zajmuje mi to niecałe 15 min ;) i są tam ergometry wioślarskie, nawet dwa ;)

Johny
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2018, 19:31

Re: Gdzie na siłownię w pobliżu Avii / w Czyżynach - jaką siłownię wybrać

Postautor: Johny » 13 maja 2019, 12:41

Siłownię masz jeszcze w klubie kwadrat, na przeciwko ul. Orlińskiego



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości