Namioty z produktami spożywczymi na wjeździe na osiedle / Osiedle Avia i Orlińskiego

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Lato
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2019, 9:27

Re: Namioty z produktami spożywczymi na wjeździe na osiedle / Osiedle Avia i Orlińskiego

Postautor: Lato » 27 maja 2019, 13:47

W jakich godzinach wystawione są namioty z produktami spożywczymi?
Zniszczony trawnik, szpetne betonowe/gumowe płyty, a namiotów ani razu jeszcze nie widziałem...

Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Namioty z produktami spożywczymi na wjeździe na osiedle / Osiedle Avia i Orlińskiego

Postautor: Arav » 17 cze 2019, 11:35

Czy jest tu ktos z Avia5? Nie wiem jak wyglada kontakt z tymi osobami wynajmujacymi plac pod "targ" ale mam prosbe zeby skontaktowac sie z wynajmujacymi i porzadnie im wytlumaczyc ze te bialo-czerwone slupki sa tam zamontowane wlasnie po to zeby nie wjezdzac na trawe samochodami. Tyczy sie to rowniez ich dostawczakow ktore ryja nam teren. Za niedlugo zaczna tam jeszcze sadzic ziemiaki zeby mieli blizej do sprzedawania....

Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Namioty z produktami spożywczymi na wjeździe na osiedle / Osiedle Avia i Orlińskiego

Postautor: Arav » 29 lip 2019, 10:50

Orientuje sie ktos czy skoro juz nie ma "targu" to te brzydkie gumy zostana zdjete i zostanie tam znowu zasiana trawa? Takie niszczejace gumowisko nie wyglada zbyt estetycznie...



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości