Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Jaroslav
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:51

Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Postautor: Jaroslav » 26 wrz 2019, 23:08

Większość z drzew na osiedlu jest uschniętych / połamanych. Czy ktoś się tym zajmuje? Gdzie to reklamować?

Sprawa dotyczy Avii ale tez Orlińskiego.

Runners
Posty: 23
Rejestracja: 30 sie 2017, 0:19

Re: Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Postautor: Runners » 26 wrz 2019, 23:16

Niby zostały uznane na "gwarancji " Budimexu ale po czasie Budimex stwierdził że drzewa nie były podlewane i temu uschły. As nieruchomości i ja również stwierdzam że one już przed odbiorami mieszkań były uschnięte tak że teraz zostaje walka z budimexem o wymianę na ich koszt lub jebać ich i każdy blok który chce wymienić przy swoim wykłada pieniądze i wymienia.

Jaroslav
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:51

Re: Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Postautor: Jaroslav » 27 wrz 2019, 0:07

Runners pisze:Niby zostały uznane na "gwarancji " Budimexu ale po czasie Budimex stwierdził że drzewa nie były podlewane i temu uschły. As nieruchomości i ja również stwierdzam że one już przed odbiorami mieszkań były uschnięte tak że teraz zostaje walka z budimexem o wymianę na ich koszt lub jebać ich i każdy blok który chce wymienić przy swoim wykłada pieniądze i wymienia.

To tak ciekawe. To czemu jedne uschły a inne nie? Czemu jedne wiatr wyrwał a inne nie?


Runners
Posty: 23
Rejestracja: 30 sie 2017, 0:19

Re: Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Postautor: Runners » 28 wrz 2019, 9:53

A czemu mnie pytasz ... Ja też pisałem o to od Roku do nich i widzisz że mają to w dupie...pretensje miej do nich nie do mnie.. ja tylko mieszkam tu i zgłaszam usterki... Ciekawe czy ktoś też podjął temat drzew...

Jaroslav
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:51

Re: Drzewa w donicach na Avii / uschnięte drzewa / reklamacja / wymiana drzew

Postautor: Jaroslav » 30 wrz 2019, 21:52

To raczej było retoryczne pytanie :). Tego co się dowiedziałem to co należy do as jest zgłoszone i ma być wymienione. To co do bloków musi zostać zgłoszone przez zarządcę bloku. Wiec trzeba cisnąć zarządców.



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości