Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: mmm123 » 17 lis 2019, 21:37

Ostatnio zauważyłem, że na osiedlu Avia nie działa dużo lamp. Skrajny przypadek to między Avia2 a Avia4: tam nie działa żadna lampa. Czy zarządca działki AS wie o tym i coś z tym robi? Oświetlenie chyba jeszcze ciągle na gwarancji? Ktoś coś wie na ten temat?

dexter
Posty: 157
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:48

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: dexter » 18 lis 2019, 8:31

Oświetlenie nazwy osiedla przy głównej bramie wjazdowej również nie działa już od dłuższego czasu.

Ogr
Posty: 147
Rejestracja: 21 gru 2017, 8:58

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: Ogr » 18 lis 2019, 22:17

Widzę, że na forum mieszkańców grzeje tylko temat strefy i parkowania...


Jaroslav
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:51

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: Jaroslav » 18 lis 2019, 23:10

Ogr pisze:Widzę, że na forum mieszkańców grzeje tylko temat strefy i parkowania...

Zgłaszałem do as i do zzn potrzebę zatroszczenia się o okolice bramy. Między innymi włączenia oświetlenia, usunięcia pojemnika na szkła w inne miejsce przy wyjeździe oraz likwidacji dzikiego miejsca parkingowego tuż przed bramą. Bez odpowiedzi. Przypomnę ale dobrze żeby więcej osób zwróciło uwagę na estetykę osiedla.

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: skyman » 18 lis 2019, 23:10

No właśnie też to zauważyłem już kilka dni temu. Ale w takim razie trzeba chyba kontaktować się w tej sprawie z zarządcą działki infrastrukturalnej. Ktoś już może dzwonił do nich?

mieszkaniec1020
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2019, 10:10

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: mieszkaniec1020 » 24 lis 2019, 11:33

Ja osobiście zastanawiam się, czy Avia 1 ma zepsute oświetlenie numeracji bloku. Generalnie wszystkie Avie wieczorem mają ładne podświetlone ogrodzenia. Ktoś może to zgłaszał?

Edyta.
Posty: 234
Rejestracja: 25 sie 2016, 11:02

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: Edyta. » 24 lis 2019, 14:31

Jaroslav pisze:
Ogr pisze:Widzę, że na forum mieszkańców grzeje tylko temat strefy i parkowania...

Zgłaszałem do as i do zzn potrzebę zatroszczenia się o okolice bramy. Między innymi włączenia oświetlenia, usunięcia pojemnika na szkła w inne miejsce przy wyjeździe oraz likwidacji dzikiego miejsca parkingowego tuż przed bramą. Bez odpowiedzi. Przypomnę ale dobrze żeby więcej osób zwróciło uwagę na estetykę osiedla.

Też to zglaszalam kilkakrotnie i nic...
Zzn mówi ze jak będzie strefa to przestawią tam donicę


Kowal90
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2018, 16:04

Re: Niedziałające oświetlenie - osiedle Avia

Postautor: Kowal90 » 23 lut 2020, 21:45

Oświetlenie na Avii wymaga naprawy. Latarnie są podpięte pod trzy obwody z których działa tylko jeden. Dlatego tak sporo latarni nie działa. Budimex ma na wiosnę się tym zająć. Problem jest gdzieś w ziemi, także mogą nam rozwalić sporo osiedla przy okazji..



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości