Porysowane samochody w okolicy Avii 2

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Widzecie
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 16:41

Porysowane samochody w okolicy Avii 2

Postautor: Widzecie » 02 sty 2020, 16:50

Znowu porysowane samochody na A2.
BrunonK z A1 co wiesz w temacie jako lokalny szeryf? Zmieniłeś zdaje się nicka 8-)

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Porysowane samochody w okolicy Avii 2

Postautor: skyman » 03 sty 2020, 12:10

Widzecie pisze:Znowu porysowane samochody na A2.

Zdecydowanie nie podoba mi się rysowanie samochodów, nie wiem czy to przypadek czy zrobił to ktoś celowo, mam nadzieję, że to pierwsze.

Ale podobnie nie podoba mi się np. niszczenie chodników przez parkowanie na nich, pomimo tego, że nie są do tego przeznaczone. Może zwolennicy nieprawidłowego parkowania wyczyszczą wszystkie plamy na kostce, które powstały przez zostawianie samochodów w miejscach do tego nieprzeznaczonych. A może jeżeli kostka zacznie się zapadać (a nie oszukujmy się, że to jej nie niszczy), to zrzucą się na remont? Coś mi się zdaje, że w takich sytuacjach przestaną się odzywać. Bo tu o to chodzi, że prywatyzuje się korzyści (parkowanie na chodniku pod blokiem pomimo tego, że nie jest on do tego przeznaczony i przystosowany), natomiast stratami obdziela się wszystkich mieszkańców (konieczność remontów, obniżenie standardu życia na osiedlu itp.).

A ta strefa coś nie działa idealnie, pod okrąglakiem mon stop samochody na chodniku i trzeba chodzić ulicą.


Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość