Wilgoć w piwnicy / jak sobie z nią radzić / jak radzić sobie z pleśnią w piwnicy

Jak odbierać mieszkanie od dewelopera, jak je wykończyć oraz jak urządzić salon, kuchnię, sypialnie, łazienkę itp.
Messer
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2018, 14:33

Re: Wilgoć w piwnicy / jak sobie z nią radzić / jak radzić sobie z pleśnią w piwnicy

Postautor: Messer » 15 lut 2019, 13:43

darekodz pisze:
Messer pisze:Też miałem problem z wilgocią i teraz widzę, że chyba rozchodzi się o podobne półki, jak te Twoje. Ja kupiłem 3 pochłaniacze wilgoci i postawiłem na półkach. Działa spoko, tylko z pochłaniaczy raz na czas trzeba wylać wodę. Może wygodniej będzie wymienić półki na osb albo metal

U mnie na chwile obecna juz nie ma problemu ale zobaczymy jak to bedzie na wiosne.
Dziwie sie ze wiekszosc takich gotowych sklepowych polek jest wykonana z materialu ktory chlonie wilgoc i potem generuje problemy...

Pewnie z założeniu się stworzone dla suchej spiżarni - w końcu raczej w takich warunkach przechowuje się rzeczy :) Zobaczymy wiosenne stany

advercik
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2020, 20:38
Kontaktowanie:

Re: Wilgoć w piwnicy / jak sobie z nią radzić / jak radzić sobie z pleśnią w piwnicy

Postautor: advercik » 20 paź 2020, 20:40

Kurcze u mnie pojawił się problem z wilgocią. Było wszystko ok, ale niestety i mnie dopadła. Jak sobie z tym poradziliście, myślę nad zakupem jakiegoś osuszacza powietrza. Znalazłem na allegro za rozsądne pieniądze ok. 150 zł, testował ktoś?

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Wilgoć w piwnicy / jak sobie z nią radzić / jak radzić sobie z pleśnią w piwnicy

Postautor: skyman » 23 paź 2020, 0:55

advercik pisze:Kurcze u mnie pojawił się problem z wilgocią. Było wszystko ok, ale niestety i mnie dopadła. Jak sobie z tym poradziliście, myślę nad zakupem jakiegoś osuszacza powietrza. Znalazłem na allegro za rozsądne pieniądze ok. 150 zł, testował ktoś?

A w którym bloku? I w pierwszej kolejności to podejrzewałbym, że coś jest nie w porządku z wentylacją w piwnicy.



Wróć do „Odbiór, wykończenie i urządzenie mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości