Sprzedaż mieszkania - jak? / Jak i za ile sprzedać mieszanie na osiedlu Orlińskiego

Forum osiedla Orlińskiego przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Dagmara.L
Posty: 23
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:09

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Dagmara.L » 21 sty 2020, 22:13

Pociagów nie slyszalam, nie wiem jak w tych blokach od torów. Samoloty slychac, ale dopiero zaczęliśmy na to zwracać uwagę, jak mąż przeczytał o tym na forum(zaczęliśmy słuchać czy leci samolot :) ) Tak jak napisałam wcześniej, można podjechać i posłuchać czy komuś będzie to przeszkadzać.

Zapłaciliśmy: 8192,71zł/m2 + 47tys za rodzinne miejsce postojowe(podwójne) + coś około 15tys za 5m2 komórkę lokatorską.Teraz wykończenie, again :|

lofinden
Posty: 166
Rejestracja: 06 sie 2014, 8:53

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: lofinden » 22 sty 2020, 0:06

Dagmara.L pisze:ogrzewanie prywatne z pieca w piwnicy.

O którą inwestycję chodzi?

Dagmara.L pisze: Zapłaciliśmy: 8192,71zł/m2 + 47tys za rodzinne miejsce postojowe(podwójne) + coś około 15tys za 5m2 komórkę lokatorską.Teraz wykończenie, again

Jaki metraż mniej więcej?

mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: mmm123 » 22 sty 2020, 15:52

Jak rozliczana jest taka myjnia w hali garażowej?


Zichuzich
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:20

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Zichuzich » 22 sty 2020, 22:55

Cześć,
od czasu do czasu przeglądam to forum i przeczytałem ten temat. Wracałem dzisiaj wcześniej z Katowic i naszło mnie, żeby zobaczyć to osiedle. Muszę napisać, że mnie zaskoczyło to co zobaczyłem. Budowa bloków na Avii woła o pomstę do nieba, bo wychodzi problem za problemem, których nie ma w budynkach od innych deweloperów. Dodając jeszcze nie trafionych sąsiadów, szczególnie luźno wychowywane dzieci z góry, które tłuką się od rana do wieczora... mieszkacie to wiecie jak jest. Myślałem o zmianie mieszkania, ale to tak w odległej przyszłości, a od dzisiaj zastanawiam się intensywnie. Coraz więcej osób wynosi się z Avii/Orlińskiego(osiedle ma kilka lat!!!) i odnoszę wrażenie, że za 10lat 3/4 tego osiedla to będą wynajmujący lub zrobią się akademiki(to jest tylko moje odczucie, nie hejtujcie mnie :P )
Różnica między Avią a Wizjonerów jest ogromna. Już kontaktowałem się z biurem(podobno od Lutego rusza sprzedaż inwestycji G). W Sobotę zabieram żonę, podjedziemy do ich biura jak coś się ciekawego dowiem to napiszę.

Pani Dagmaro, jakby mogła Pani odezwać się do mnie w prywatnej wiadomości, mam kilka pytań odnośnie cen itd. Jestem nowy na forum i nie wiem jak wysłać prywatną wiadomość :oops:

Yankes
Posty: 201
Rejestracja: 19 lip 2014, 23:44

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Yankes » 23 sty 2020, 0:04

hahhaha
ku..wa ale się uśmiałem..... Z Katowic..
Widać z daleka że reklama
mi BARDZO dobrze mieszka się na AVI
polecam Wizjonerów - będziecie sprawdzać czy rozkład lotów na Balicach jest zgodny

Zichuzich
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:20

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Zichuzich » 23 sty 2020, 1:13

Yankes pisze:hahhaha
ku..wa ale się uśmiałem..... Z Katowic..
Widać z daleka że reklama
mi BARDZO dobrze mieszka się na AVI
polecam Wizjonerów - będziecie sprawdzać czy rozkład lotów na Balicach jest zgodny

Jeżdżę często do oddziału firmy w Katowicach i co w tym dziwnego?
O co chodzi z tym rozkładem lotów na Balicach?? Rozumiem takie "śmieszne" teksty, gdybym zastanawiał się nad kupnem mieszkania w Mydlnikach, ale okolice ronda ofiar katynia-daj sobie spokój.
Widać, że hejtujesz tylko po to, żeby hejtować lub dowartościować się.... nie wiem czym.

jasiek
Posty: 470
Rejestracja: 21 wrz 2014, 14:09

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: jasiek » 23 sty 2020, 2:12

Ja akurat mieszkałam na Mydlinkach 10lat i na samoloty mimo, że głośne nie zwraca się uwagi po pewnym czasie. Za to mega atrakcją dla odwiedzających nas ;) chyba, że oglądało się film w lecie przy otwartym balkonie, oknie to nie słysząc ważnego momentu filmu wtedy zwaracało naszą uwagę. Poza tym cisza, spokój. Zostalibyśmy tam ale można było skorzystać z MDM i mieszkania też były tylko dwu pokojowe w tym czasie :roll:


Wilu84
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2016, 13:53

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Wilu84 » 23 sty 2020, 13:04

Dagmara.L pisze:Pociagów nie slyszalam, nie wiem jak w tych blokach od torów. Samoloty slychac, ale dopiero zaczęliśmy na to zwracać uwagę, jak mąż przeczytał o tym na forum(zaczęliśmy słuchać czy leci samolot :) ) Tak jak napisałam wcześniej, można podjechać i posłuchać czy komuś będzie to przeszkadzać.

Zapłaciliśmy: 8192,71zł/m2 + 47tys za rodzinne miejsce postojowe(podwójne) + coś około 15tys za 5m2 komórkę lokatorską.Teraz wykończenie, again :|


ciekawe jak bedzie z koncentracja smogu tam, patrzac na google maps zdjecie satelitarne nie wyglada to za dobrze, kolo bardzo ruchliwych ulic...chyba ze jest tam olbrzymi wentylator na osiedlu ktory pcha smog na Nowa Hute? :)

Zichuzich
Posty: 19
Rejestracja: 22 sty 2020, 22:20

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: Zichuzich » 23 sty 2020, 14:07

Wilu84 pisze:ciekawe jak bedzie z koncentracja smogu tam, patrzac na google maps zdjecie satelitarne nie wyglada to za dobrze, kolo bardzo ruchliwych ulic...chyba ze jest tam olbrzymi wentylator na osiedlu ktory pcha smog na Nowa Hute? :)


Popatrzyłem na Airly i nie widzę różnicy między bronowicami małymi a D303. Takie trochę doczepianie się i szukanie czegoś, żeby tylko się doczepić. Zaraz ktoś napiszę "jaka jest koncentracja smogu, jak są korki na Stella i wieje od gór ciągnąć powietrze z komina Łęgu".

Zazdroszczę mieszkańcom Orlińskiego i Avii, którzy trafili na fajnych sąsiadów. Ja wokół mam takich przerypanych, że chyba spotkała mnie jakaś kara za poprzednie życie :lol: . Np od Października mam studentów, co na balkonie jarają prawie cały czas, a jak zrobi się ciemniej to siedzą i jarają zioło. Jak zwróciłem im uwagę, to usłyszałem "chilluj ulungu".
Ostatnio już mnie dobiła kradzież. Nie zrobili tego sąsiedzi(mam nadzieje), ale opędzlowali mi schowek(wiertarkę i lodówkę turystyczną), dodatkowo w nocy w sierpniu z dziedzińca bloku znikł mój rower przypięty ULOCKIEM!!!!! Nie wiem jak to przecieli, ale musieli mieć jakieś strażackie nożyce.

knd
Posty: 310
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:52

Re: Sprzedaż mieszkania - jak?

Postautor: knd » 23 sty 2020, 14:49

Zichuzich pisze:Zazdroszczę mieszkańcom Orlińskiego i Avii, którzy trafili na fajnych sąsiadów. Ja wokół mam takich przerypanych, że chyba spotkała mnie jakaś kara za poprzednie życie :lol: . Np od Października mam studentów, co na balkonie jarają prawie cały czas, a jak zrobi się ciemniej to siedzą i jarają zioło. Jak zwróciłem im uwagę, to usłyszałem "chilluj ulungu".
Ostatnio już mnie dobiła kradzież. Nie zrobili tego sąsiedzi(mam nadzieje), ale opędzlowali mi schowek(wiertarkę i lodówkę turystyczną), dodatkowo w nocy w sierpniu z dziedzińca bloku znikł mój rower przypięty ULOCKIEM!!!!! Nie wiem jak to przecieli, ale musieli mieć jakieś strażackie nożyce.


Ale gdzie masz tych sąsiadów? Rozumiem, że nie tutaj.



Wróć do „Osiedle Orlińskiego – dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość