Parkowanie przez pizzerie Osiedlova

Forum osiedla Orlińskiego przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
magda84
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2019, 20:23

Parkowanie przez pizzerie Osiedlova

Postautor: magda84 » 31 maja 2020, 7:50

Masakra jak pizzeria Osiedlova rozwala ludziom blokady i parkuje na prywatnych miejscach parkingowych.

Bierm
Posty: 68
Rejestracja: 13 gru 2018, 17:33

Re: Parkowanie przez pizzerie Osiedlova

Postautor: Bierm » 31 maja 2020, 8:43

Zawsze myślałem, ze to małe żółte gowno od avionetki to robi - codziennie widzę jak parkuje na cudzych miejscach, na chodniku, trawniku albo zastawiajac prawidłowo zaparkowane samochody.

Glon
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:16

Re: Parkowanie przez pizzerie Osiedlova

Postautor: Glon » 31 maja 2020, 11:54

Bierm pisze:Zawsze myślałem, ze to małe żółte gowno od avionetki to robi - codziennie widzę jak parkuje na cudzych miejscach, na chodniku, trawniku albo zastawiajac prawidłowo zaparkowane samochody.


Avionetka i Osiedlova pod względem parkowania są siebie warci. Avionetke ostatnio SM pogoniła, ale ogólnie parkują jak chcą. Na zakazie zatrzymywania, na chodniku i na czyiś miejscach.

Ja przestałem tam zamawiać. Nie ma mojej zgody na takie chamstwo.


ryzykfizyk
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2020, 11:04

Re: Parkowanie przez pizzerie Osiedlova

Postautor: ryzykfizyk » 01 cze 2020, 12:04

Rozmrażanie ma swoje zbójeckie prawa.

W Korei 2 dni temu promieniowanie skoczyło z 5 do 70 dziennie, i zamrażają znowu. Ja tam jadam w domu.



Wróć do „Osiedle Orlińskiego – dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość