Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 1 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
2PL
Posty: 11
Rejestracja: 01 mar 2019, 12:29

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: 2PL » 03 kwie 2019, 9:57

paranoja pisze:
2PL pisze:Pierwsze słyszę aby była jakaś konfrontacja na komendzie zgłaszającego i sprawcy. Można być jedynie wezwanym w celu przesłuchania jako świadek wykroczenia.

idź, przeprowadź taką akcję od A do Z to sama zobaczysz, jak ktoś to przeżyje na własnej skórze to wtedy wie jak to Polskie realnie wyglądają i dlaczego chodniki wyglądają jak wyglądają, drugi raz Ci się odechce zgłaszać takie akcje, mówię nie złośliwie, tak to poprostu wygląda

Dziwne to co piszesz bo jak na razie nie miałem problemów jako zgłaszający, trzeba jedynie się pofatygować aby zostać przesłuchanym jako świadek. Podstawą jest dobrze zrobiona dokumentacja foto, można też nakręcić filmik. Całość wysyłasz na SM opisując dokładnie całe zdarzenie.
Dzwonić też można tylko nie zawsze patrol jest w stanie od razu podjechać.

mateusz89
Posty: 29
Rejestracja: 17 mar 2019, 16:40

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: mateusz89 » 03 kwie 2019, 13:06

Zgłosiłem telefoniczne samochód który parkował na trawniku i zdążył odjechać zanim straż miejska pojechała. Więc mu sie upiekło.
poprzez zdjęcie mu się nie upiecze nawet jeżeli stanie na godzinę.
A tak cyk czasem nie minie godzina od wstawienia zgłoszenia i już jest potwierdzone, a policji nie było na osiedlu.
Więc robią to elektroniczne na podstawie zdjęcia

bieniek22
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:20

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: bieniek22 » 06 kwie 2019, 18:12

Dzisiaj rano około 7:00 okolice parkingu kolorowego odwiedzili policjanci wręczając
radośnie "niespodzianki" za wycieraczkę. W sumie naliczyłem 7 samochodów
parkujących wzdłuż bloku, których kierowcy zostali ukarani.
Przez chwilę zrobiło się pusto, ale teraz znowu pojawili się odważni, którzy liczą na nierychły powrót smerfów :lol:


Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: Brunon K. » 10 kwie 2019, 21:01

To jeszcze tylko ja.

Dziś na północ od O1 o godz. 19.45 jakieś Bydło stało zaparkowane na pasach, i się gapiło z białego samochodu. Nie zanotowałem numerów przez gapiostwo. Ciekawe czy następnym razem zaczeka na SM?

renataszatkowska
Posty: 115
Rejestracja: 29 gru 2017, 19:34

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: renataszatkowska » 20 kwie 2019, 16:27

Była u was Straż Pożarna na ćwiczeniach w O1 w tym tygodniu. Jak poszło, były mandaty? W A. lepiej nie mówić, ale są jakieś słupki, i nowe donice:].
Ostatnio zmieniony 13 sty 2020, 12:48 przez renataszatkowska, łącznie zmieniany 1 raz.

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: gucio » 09 cze 2019, 17:23

Z kolejnych ciekawostek... ile będzie stał ten samochód z założoną blokada na kołach wzdłuż ulicy przy kolorowym parkingu ?
Kolejna to widziałem dzisiaj dwa skutery postawione na kolorowym parkingu stojące wewnątrz ale nie na wyznaczonym miejscach jak one tam wjezdzaja ?

bieniek22
Posty: 41
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:20

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: bieniek22 » 09 cze 2019, 19:59

gucio pisze:Kolejna to widziałem dzisiaj dwa skutery postawione na kolorowym parkingu stojące wewnątrz ale nie na wyznaczonym miejscach jak one tam wjezdzaja ?


Jak to jak, chociażby pod szlabanem, koło szlabanu... Zobacz ile krzaczorów zostało wyrwanych wzdłuż parkingu i masz odpowiedź. Nawet samochód spokojnie wjedzie. Jedyne rozwiązanie to słupki jak przy rossmanie, ale to znowu koszt no i już nie ten wygląd.


gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: gucio » 09 cze 2019, 20:35

Kiedyś rozmawiałem z zarządcą i mieli dołożyć krzaków ale jak widzę zarząd się zmienił i cicho sza .
A teraz szlabany zepsute i cały czas w górze są i szarpie nimi , ciekawe kiedy będą do wymiany ???

mateusz89
Posty: 29
Rejestracja: 17 mar 2019, 16:40

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: mateusz89 » 13 cze 2019, 7:57

Cała Avia przegłosowała strefe zamieszkania, a tam był ogrom samochodów.
Straż miejska będzie miała piękne żniwo.
Widzę ze znowu sporo samochdodów poajawia się wzdłuż O1. jeden to już 2 tydzien z blokadą stoi :D

Bierm
Posty: 68
Rejestracja: 13 gru 2018, 17:33

Re: Parkowanie i jego organizacja w okolicy bloku Orlińskiego 1 w Krakowie

Postautor: Bierm » 13 cze 2019, 20:45

mateusz89 pisze:Cała Avia przegłosowała strefe zamieszkania, a tam był ogrom samochodów.
Straż miejska będzie miała piękne żniwo.
Widzę ze znowu sporo samochdodów poajawia się wzdłuż O1. jeden to już 2 tydzien z blokadą stoi :D


Samochód wart mniej od mandatu wiec właściciel go porzucił? :D



Wróć do „Orlińskiego 1 (etap III) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości