Remont- Orlinskiego 1

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 1 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Glon
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:16

Remont- Orlinskiego 1

Postautor: Glon » 16 wrz 2020, 17:24

Z jakiego powodu remont bloku od strony Stella?

D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: D89 » 17 wrz 2020, 23:12

Z powodu kończącej się gwarancji i konieczności naprawy usterek.

skyman
Posty: 117
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: skyman » 22 wrz 2020, 10:17

Hej, a powiedzcie coś więcej, bo w kolejnych blokach też będzie kończyła się gwarancją. Co się tam popsuło / było źle wykonane?


marcin81
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2020, 2:12

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: marcin81 » 24 paź 2020, 2:40

skyman pisze:Hej, a powiedzcie coś więcej, bo w kolejnych blokach też będzie kończyła się gwarancją. Co się tam popsuło / było źle wykonane?


Takie kurniki buduje się, aby zarobić 30-40%. Oszczędności na materiale i wykonawstwie są na każdym kroku. Chcesz mieć dobrze zrobione to budujesz i nadzorujesz sam. Poczekaj parę (naście) lat, obserwuj i wspomnisz moje słowa ;) Mieszkanie w kurniku kupione na kredyt przez korpoludka to najgorsze kombo jakie można sobie wyobrazić, oczywiście najlepsze dla dewelopera i banku.

Bierm
Posty: 68
Rejestracja: 13 gru 2018, 17:33

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: Bierm » 24 paź 2020, 11:15

marcin81 pisze:
Takie kurniki buduje się, aby zarobić 30-40%. Oszczędności na materiale i wykonawstwie są na każdym kroku. Chcesz mieć dobrze zrobione to budujesz i nadzorujesz sam. Poczekaj parę (naście) lat, obserwuj i wspomnisz moje słowa ;) Mieszkanie w kurniku kupione na kredyt przez korpoludka to najgorsze kombo jakie można sobie wyobrazić, oczywiście najlepsze dla dewelopera i banku.


Na szczęście Ty kupiłeś za gotówkę, a nie na kredyt i nie mieszkanie w bloku, a dom za miastem, tylko udzielasz się tu na forum dla przyjemności :D

A tak na serio, każdy wie jak jest, te mieszkania były jednymi w tańszych w mieście - wiec nie spodziewaj się jakości jak w Angel Wawel.

paulinamermer
Posty: 66
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:15

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: paulinamermer » 24 paź 2020, 13:23

Legendarne usterki budimexu swoją drogą. Te mieszkania zyskały na wartości 2 ray, niektórzy wymieniają je na bronowice. W skrzynkach pocztowych są ogłoszenia kupna, handlarzy. To niestety atrakcyjne dla takich.

marcin81
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2020, 2:12

Re: Remont- Orlinskiego 1

Postautor: marcin81 » 25 paź 2020, 3:23

Bierm pisze:
marcin81 pisze:
Takie kurniki buduje się, aby zarobić 30-40%. Oszczędności na materiale i wykonawstwie są na każdym kroku. Chcesz mieć dobrze zrobione to budujesz i nadzorujesz sam. Poczekaj parę (naście) lat, obserwuj i wspomnisz moje słowa ;) Mieszkanie w kurniku kupione na kredyt przez korpoludka to najgorsze kombo jakie można sobie wyobrazić, oczywiście najlepsze dla dewelopera i banku.


Na szczęście Ty kupiłeś za gotówkę, a nie na kredyt i nie mieszkanie w bloku, a dom za miastem, tylko udzielasz się tu na forum dla przyjemności :D

A tak na serio, każdy wie jak jest, te mieszkania były jednymi w tańszych w mieście - wiec nie spodziewaj się jakości jak w Angel Wawel.


Tak, ja kupuję zawsze za gotówkę. Wpojono mi taką zasadę, że wstyd pożyczać. Kurniki są budowane prze deweloperów tylko w celach zarobkowych więc sie tak nie podniecaj ;) Pracuję przy takich inwestycjach.



Wróć do „Orlińskiego 1 (etap III) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość