Wymiana liczników od Promosu - NIE teraz a za 5 lat!!! - Orlińskiego 4

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 4 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
rales
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2021, 15:51

Wymiana liczników od Promosu - NIE teraz a za 5 lat!!! - Orlińskiego 4

Postautor: rales » 11 cze 2021, 16:03

Szanowni mieszkańcy bloku Orlińskiego 4 w Krakowie

Nie zgodziłem się na wymianę liczników - z nakładką do odczytu zdalnego - droższych o 50 % w stosunku do liczników bez odczytu zdalnego . Pan Zaborszczyk z PROMOSU twierdzi, że jest tylko kilka takich osób wraz ze mną.

Ciekawi mnie kto myśli/uważa podobnie jak ja i kilku mieszkańców

Poniżej przedstawiam dlaczego wszyscy powinni się zgodzić na wymianę liczników z odczytem zdalnym DOPIERO za 5 lat...(info do p. Zaborszczyka)

Panie Leszku

"Podsumowując naszą dzisiejszą rozmowę telefoniczną jestem gotowy zakupić liczniki z nakładka do zdalnego odczytu, ale za 5 lat gdyż obowiązek wchodzi do końca 2027 r czyli w naszym przypadku to będzie 2026 r i dzięki temu nakładka będzie ważna do 2036 roku a nie jak proponowane obecnie rozwiązanie gdzie nakładka wymagałaby
zmiany w 2031 roku"

Pozdrawiam serdecznie

Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Wymiana liczników od Promosu - NIE teraz a za 5 lat!!! - Orlińskiego 4

Postautor: Nowy » 20 cze 2021, 23:33

rales pisze:"Podsumowując naszą dzisiejszą rozmowę telefoniczną jestem gotowy zakupić liczniki z nakładka do zdalnego odczytu, ale za 5 lat gdyż obowiązek wchodzi do końca 2027 r czyli w naszym przypadku to będzie 2026 r i dzięki temu nakładka będzie ważna do 2036 roku a nie jak proponowane obecnie rozwiązanie gdzie nakładka wymagałaby
zmiany w 2031 roku"

Jeżeli jest tak, jak piszesz, to moim zdaniem masz rację, tym bardziej, że im bliżej do tego obowiązku, tym może tańsze będą takie rozwiązana. Co na to Pan Leszek?


Wróć do „Orlińskiego 4 (etap I) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość