Miejsce postojowe w garażu podziemnym na Orlińskiego 4

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 4 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
kad
Posty: 46
Rejestracja: 04 lis 2014, 16:00

Re: Miejsce postojowe w garażu podziemnym na Orlińskiego 4

Postautor: kad » 19 paź 2017, 11:56

antonina pisze:Po pozytywnej zgodzie, rozmawia się z wyznaczona osobą z BX o opłacie za wynajem do tego opłata za utrzymanie taka sama jak pozostali mieszkańcy, dla wszystkich miejsc jest taka sama, BX tez płaci do promosu za wszystkie swoje miejsca.

...

... 9 dyszek opłaty co miesiąc.

Pozwalam sobie zacytować interesujący mnie fragment, bo właśnie do mnie dotarło, że coś tu się nie zgadza.

Pytanie do wszystkich użytkowników miejsc w hali garażowej:
to ile płacicie miesięcznie za wasze miejsca postojowe?


antonina pisze że płaci 90 zł.
Ja płacę znacznie więcej. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie?

Dotarły do mnie informacje od właściciela mieszkania w innym bloku, że były jakieś protesty dotyczące ustalonych wysokości opłat za miejsca w garażach i interwencje właścicieli kończyły się obniżeniem tych kwot. Wiecie coś na ten temat?

Polpol
Posty: 55
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:06

Re: Miejsce postojowe w garażu podziemnym na Orlińskiego 4

Postautor: Polpol » 19 paź 2017, 18:01

kad pisze:
antonina pisze:Po pozytywnej zgodzie, rozmawia się z wyznaczona osobą z BX o opłacie za wynajem do tego opłata za utrzymanie taka sama jak pozostali mieszkańcy, dla wszystkich miejsc jest taka sama, BX tez płaci do promosu za wszystkie swoje miejsca.

...

... 9 dyszek opłaty co miesiąc.

Pozwalam sobie zacytować interesujący mnie fragment, bo właśnie do mnie dotarło, że coś tu się nie zgadza.

Pytanie do wszystkich użytkowników miejsc w hali garażowej:
to ile płacicie miesięcznie za wasze miejsca postojowe?


antonina pisze że płaci 90 zł.
Ja płacę znacznie więcej. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie?

Dotarły do mnie informacje od właściciela mieszkania w innym bloku, że były jakieś protesty dotyczące ustalonych wysokości opłat za miejsca w garażach i interwencje właścicieli kończyły się obniżeniem tych kwot. Wiecie coś na ten temat?

Kad a w której inwestycji masz miejsce ze płacisz więcej?

Kwota która płaci się za miejsce to są głownie koszty prądu, sprzątania, i administrowania. Jeżeli obniżyli to pewnie mieli możliwość na czymś oszczędzić. Jeżeli zmniejszyli sobie tylko zaliczki to na koniec roku będą dopłacać.

Na O4 dopiero w tym roku będzie znany prawdziwy koszt utrzymania nieruchomości ( 1 pełny rok ) - gdzie zarzadca bedzie w stanie ustalić rzeczywiste zaliczki za części wspólne jak i za garaż.

kad
Posty: 46
Rejestracja: 04 lis 2014, 16:00

Re: Miejsce postojowe w garażu podziemnym na Orlińskiego 4

Postautor: kad » 24 paź 2017, 23:35

O4 ;)

Po dokładnym przeanalizowaniu sprawy okazuje się, że kwota jest jednak niższa, niż mi się wydawało i jednocześnie niewiele wyższa od wspomnianej w tym wątku, w każdym razie sytuacja została wyjaśniona.



Wróć do „Orlińskiego 4 (etap I) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość