Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 6 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
xXx
Posty: 89
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:06

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: xXx » 10 lip 2019, 23:18

Breloki do domofonu

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: gucio » 10 lip 2019, 23:44

. pisze:Breloki do domofonu

a to nie , dziekuje poczekan na swoje .... :D

Alialicja
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2019, 1:37

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Alialicja » 19 lis 2019, 1:47

Szkoda ze dopiero teraz zaczelam uczeszczac na forum gdyz doskonale znam sytuacje z bezmozgiem z maczeta z klatki H....
Jestem mieszkanka tej klatki i nie toleruje czegos takiego jak zaczepianie innych ludzi a to wlasnie mialo miejsce wtedy przez goscia z maczeta. Broda chudy sredniego wzrostu i wlasnie z mojej klatki. Idac na dol obil sie o moje drzwi tak glosno jakby w czym w nie uderzyl. Byl kompletnie nacpany, faktycznie mial maczete i zaczap szukac zaczepki wsrod inmych ludzi. To juz nie pierwsze niestety ekscesy ale miejmy nadzieje ze ostatnie jesli nie trzeba bedzie cos z tym zrobic.
I druga szkoda ze negujecie osobe ktora jako jedna z nielicznych tu mowi sensownie i prawdziwie.


Kuba84
Posty: 9
Rejestracja: 20 gru 2019, 19:57

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Kuba84 » 20 sty 2020, 0:49

Alialicja pisze:Szkoda ze dopiero teraz zaczelam uczeszczac na forum gdyz doskonale znam sytuacje z bezmozgiem z maczeta z klatki H....
Jestem mieszkanka tej klatki i nie toleruje czegos takiego jak zaczepianie innych ludzi a to wlasnie mialo miejsce wtedy przez goscia z maczeta. Broda chudy sredniego wzrostu i wlasnie z mojej klatki. Idac na dol obil sie o moje drzwi tak glosno jakby w czym w nie uderzyl. Byl kompletnie nacpany, faktycznie mial maczete i zaczap szukac zaczepki wsrod inmych ludzi. To juz nie pierwsze niestety ekscesy ale miejmy nadzieje ze ostatnie jesli nie trzeba bedzie cos z tym zrobic.
I druga szkoda ze negujecie osobe ktora jako jedna z nielicznych tu mowi sensownie i prawdziwie.

Tak, jestem chudy i mam brodę ale na hulajnodze nie jeżdżę. Byłem pijany, niestety na koko mnie już nie stać.



Wróć do „Orlińskiego 6 (etap II) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości