Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 6 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
hysiek83
Posty: 19
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:27

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: hysiek83 » 01 lip 2018, 2:00

Dzisiaj znowu godzina 2 w nocy a od kilku godzin muzyka na cały regulator i nocne hałasy przy papierosie na ganku w klatce g w tym samym mieszkaniu na parterze. No chyba nie cały blok musi słyszeć opowieści i głośne hałasy!!! :twisted: :o :? :!:

Dupczek
Posty: 14
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:46

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Dupczek » 01 lip 2018, 22:32

hysiek83 pisze:Dzisiaj znowu godzina 2 w nocy a od kilku godzin muzyka na cały regulator i nocne hałasy przy papierosie na ganku w klatce g w tym samym mieszkaniu na parterze. No chyba nie cały blok musi słyszeć opowieści i głośne hałasy!!! :twisted: :o :? :!:

To może trzeba było dzwonić na policję a nie pisać na forum??? Wyjścia są chyba tylko trzy:
1 Dzwonić na policję/straż miejską
2 Odwiedzić towarzystwo i imprezować z nimi albo z nimi walczyć jak rozumiem jak sąsiad qubek ( z tymże wtedy oni mogą zadzwonić na policję)
3 Pisać o tym na forum licząc że imprezowicze ugną się pod naciskiem forum, haha.

Ja nie mieszkam w klatce G, ale słyszałem i tak tę imprezę i zastanawiałem się nad telefonem do "służb". Zdumiewa mnie jedno - naprawdę nikomu z klatki G te hałasy nie przeszkadzają?
Czy Ci ludzie są aż tak głusi?
A może się boją?

Polskie "chochoły" w apatycznym, sennym, transie? Czy jeśliby ktoś podpalił blok spłonęliby we śnie? Czy jeśli ktoś naplułby im w twarz, udawaliby że pada deszcz? Tak tylko pytam, bo to chyba większy problem niż zapach smażonej cebuli (inny temat z tego forum)...

mieszkanie O6
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2018, 12:38

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: mieszkanie O6 » 02 lip 2018, 10:18

Dupczek pisze:
hysiek83 pisze:Dzisiaj znowu godzina 2 w nocy a od kilku godzin muzyka na cały regulator i nocne hałasy przy papierosie na ganku w klatce g w tym samym mieszkaniu na parterze. No chyba nie cały blok musi słyszeć opowieści i głośne hałasy!!! :twisted: :o :? :!:

To może trzeba było dzwonić na policję a nie pisać na forum??? Wyjścia są chyba tylko trzy:
1 Dzwonić na policję/straż miejską
2 Odwiedzić towarzystwo i imprezować z nimi albo z nimi walczyć jak rozumiem jak sąsiad qubek ( z tymże wtedy oni mogą zadzwonić na policję)
3 Pisać o tym na forum licząc że imprezowicze ugną się pod naciskiem forum, haha.

Ja nie mieszkam w klatce G, ale słyszałem i tak tę imprezę i zastanawiałem się nad telefonem do "służb". Zdumiewa mnie jedno - naprawdę nikomu z klatki G te hałasy nie przeszkadzają?
Czy Ci ludzie są aż tak głusi?
A może się boją?

Polskie "chochoły" w apatycznym, sennym, transie? Czy jeśliby ktoś podpalił blok spłonęliby we śnie? Czy jeśli ktoś naplułby im w twarz, udawaliby że pada deszcz? Tak tylko pytam, bo to chyba większy problem niż zapach smażonej cebuli (inny temat z tego forum)...

Apropo powyższego czy ktoś może napisac jaki to jest nr mieszkania? Dobrze wiedzieć na przyszłość.


znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: znasiek » 02 lip 2018, 18:29

może skrzyknijcie się wszyscy na jakąś godzine wieczorną i zapukajcie do uciążliwego sąsiada niech widzi że cały blok go tu nie chce i go zniszczy jak będzie fikał, że jest sam przeciwko całej reszcie mieszkańców, uciążliwym ewenementem na skale bloku; tylko niech puka jedna osoba, bo jak wszystkich zobaczy to nie otworzy i wepchać mu się na chatę tłumem i zjebać, może nawet obić :-)

Amc
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2018, 9:26

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Amc » 05 sie 2018, 9:42

Klatka h czwarte piętro... Ani ich zgłosić bo teoretycznie muzyki nie ma ale na balkonie sa taj glosne rozmowy i pijackie spiewy ze wszystko slychac, kazde słowo... Dzis w nocy ktoś im zwrocil uwage krzycząc 'ciszej k*rwa' xD wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze dziecko mi sie budzi w nocy...

marti0607
Posty: 9
Rejestracja: 22 maja 2016, 20:39

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: marti0607 » 07 kwie 2019, 19:09

Kolejny przyklad wandalizmu w naszym bloku. Klatka H. rece opadaja...
oczywiscie koszty naprawy beda musieli poniesc wszyscy a nie sprawca. brak slow...

Obrazek

xXx
Posty: 89
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:06

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: xXx » 07 kwie 2019, 22:50

Kamery kamery i jeszcze raz kamery...


gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: gucio » 08 kwie 2019, 15:24

Ponawiam , kamery kamery kamery . . .

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Brunon K. » 12 kwie 2019, 12:52

Ale nie 3 sztuki na zewnątrz za 50 000PLN. Co próbują Tu, i ówdzie zrobić. Kamery za-rejestrujące delikwenta, skąd się wziął, i dokąd podążył.

PS.Miałem taką meline w sąsiedztwie przez dłuuugie lata, nadal mam. Cykliczne libacje, dyskoteki po nocy. Naprute żule mylące piętra, jeden w zeszłym miesiącu, Milicja.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2019, 22:19 przez Brunon K., łącznie zmieniany 1 raz.

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: gucio » 10 lip 2019, 19:02

Co to za zebranie i kolejka przed wejściem do cięcia przy zjeździe do parkingu ?
Ludzie z wózkami kobiety z siatkami hahahaha
Co tam dają , może ja też stanę w kolejce



Wróć do „Orlińskiego 6 (etap II) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość