Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 6 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Selassie
Posty: 299
Rejestracja: 05 cze 2017, 11:26

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Selassie » 31 sty 2018, 10:22

Czytam w sumie cale forum bo jestem ciekawy co sie dzieje w najblizszej mi okolicy - musze przyznac, ze Państwo z O6 jestescie chyba najbardziej skłóconą i obrażającą sie wzajemnie wspólnotą. Według mnie sami kreujemy to w jakiej przestrzeni żyjemy.

Nawet po tym temacie: widzę, że pewnie prawda jest gdzieś pomiędzy, nie do końca wierzę w strzelaninę na osiedlu o której nikt nie słyszał ? ?
Do tego sąsiedzi o których mówią inni, że chamsko prowokowali osobę która gołym okiem była niezrównoważona.

Chodzi o to, że zadzwonić na policję czyli odpowiednia służbę do zażegnania sytuacji to jedno, a nakręcanie atmosfery to zupełnie co innego

mieszkanie O6
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2018, 12:38

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: mieszkanie O6 » 31 sty 2018, 10:56

Selassie pisze:Czytam w sumie cale forum bo jestem ciekawy co sie dzieje w najblizszej mi okolicy - musze przyznac, ze Państwo z O6 jestescie chyba najbardziej skłóconą i obrażającą sie wzajemnie wspólnotą. Według mnie sami kreujemy to w jakiej przestrzeni żyjemy.

Nawet po tym temacie: widzę, że pewnie prawda jest gdzieś pomiędzy, nie do końca wierzę w strzelaninę na osiedlu o której nikt nie słyszał ? ?
Do tego sąsiedzi o których mówią inni, że chamsko prowokowali osobę która gołym okiem była niezrównoważona.

Chodzi o to, że zadzwonić na policję czyli odpowiednia służbę do zażegnania sytuacji to jedno, a nakręcanie atmosfery to zupełnie co innego


Hmmm chyba oprócz jednej osoby której wypowiedzi wszystkich pozostałych osób się nie spodobały i obraziła mieszkańców okolicznych miast i wsi, to w miarę się dogadujemy a mianowicie mówimy jednym głosem: monitoring jest potrzebny!

wkurzający mąż
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:49

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: wkurzający mąż » 04 lut 2018, 18:43

A powie mi ktoś o którą część bloku chodzi? "Na końcu długiego bloku" nic mi nie mówi.
Ja się zaczynam zastanawiać czy na dobrym forum jestem, bo jak mieszkam tu ponad rok, to nie zauważyłem ani kłótni, ani pijanych, a już na pewno nie maczetę i broń, a kurzę na balkonie jak jakiś smokozaur :D
A Pani Karolinie deklaruję wszelką pomoc w przewożeniu rzeczy jeśliby się jednak zdecydowała.


mieszkanie O6
Posty: 5
Rejestracja: 29 sty 2018, 12:38

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: mieszkanie O6 » 05 lut 2018, 16:34

wkurzający mąż pisze:A powie mi ktoś o którą część bloku chodzi? "Na końcu długiego bloku" nic mi nie mówi.
Ja się zaczynam zastanawiać czy na dobrym forum jestem, bo jak mieszkam tu ponad rok, to nie zauważyłem ani kłótni, ani pijanych, a już na pewno nie maczetę i broń, a kurzę na balkonie jak jakiś smokozaur :D
A Pani Karolinie deklaruję wszelką pomoc w przewożeniu rzeczy jeśliby się jednak zdecydowała.

Musi miec Pan mocny sen!
To jest ostatnia klatka, od strony bloku O8, w tej malej oddzielonej czesci budynku. Na razie sie uspokoilo oby tak dalej. W tym roku akademickim jest o wiele spokojniej w bloku, chyba sie nam wymienili studenci na pilnych i uczacych sie.
Mnie za to zastanawia jak komus moglo przyjsc do glowy zeby przed 8 rano w sobote wiercic, mamy takiego pomyslowego sasiada..

Ktoś nowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2018, 18:17

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: Ktoś nowy » 05 lut 2018, 18:19

Mówimy o klatce H, w której jakieś 2-3 tygodnie temu wieczorem była też akcja z policją i jakąś kobietą ?

xXx
Posty: 89
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:06

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: xXx » 06 lut 2018, 13:18

Ktoś tu chyba powinien pisać scenariusz to "'ukrytej prawdy" i "trudnych spraw" :D :D :D :D :D

DARIA
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2017, 18:33

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: DARIA » 08 lut 2018, 16:24

Witam,
Czy bohaterem opisanej przez Panstwa sytuacji byl mieszkaniec ostatniej klatki (enklawa H)?
Zdaje sie, ze mieszkam nad tym Panem I dotychczas raczej staralam sie ignorowac jego zachowanie lub skladac mu ostrzegawcze wizyty, po ktorych bylo juz spokojniej ale jak mialby na mnie wyskoczyc nastepnym razem z glockiem to wolalabym wiedziec.
W nocy o ktorej mowa w Panstwa postach, nie bylo mnie w mieszkaniu, wiec nie bylam swiadkiem tych ekscesow.

Dziekuje I pozdrawiam!


wkurzający mąż
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2017, 22:49

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: wkurzający mąż » 09 lut 2018, 5:31

A cóż takiego wyprawia na codzień?

xXx
Posty: 89
Rejestracja: 13 lis 2015, 11:06

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: xXx » 09 lut 2018, 13:14

I powiedz ktore pietro ?

DARIA
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2017, 18:33

Re: Wandalizm i nocne ekscesy w bloku i jego sąsiedztwie - Orlińskiego 6

Postautor: DARIA » 09 lut 2018, 18:34

Od czasu do czasu klotnie, wrzaski przez okno lub balkon do niezidentyfikowanych osob w srodku nocy, imprezy do rana - pelen serwis :p



Wróć do „Orlińskiego 6 (etap II) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości