Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 6 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Kajetan
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:16

Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: Kajetan » 10 lut 2019, 15:53

Zwracam się do szanownego sąsiada z parteru klatki G z prośbą o zmianę repertuaru wykonywanego w trakcie nocnych spotkań towarzyskich.
Najwyraźniej ulubionym gatunkiem muzycznym biesiadników jest disco polo, czym chcieli się podzielić się z całą klatką, pomimo późnych godzin nocnych.

Główny wokal w piosence o Marioli całkiem dobry. :) Chór również niczego sobie. Duży plus za doskonałą znajomość tekstu.

Niemniej jednak będę wdzięczny, jeżeli następnym razem o czwartej nad ranem imprezowicze puszczą piosenki chociaż odrobinę bardziej ambitne.

Pozdrawiam
Sąsiad

sonia
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2019, 13:55

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: sonia » 11 lut 2019, 13:59

Sąsiad, weź nie szalej, 4 rano to już nie noc

w niezwłocznej przyszłości będzie bania u cygana, bardzo lubimy z dawnych czasów

pozdrawiam

Sąsiadka

Kajetan
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:16

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: Kajetan » 11 lut 2019, 14:54

Szanowna Sąsiadko,

świń z Panią nie pasałem, więc na "Ty" to nie jesteśmy.

4 rano to nie noc. Dziwne, bo cisza nocna obowiązuje :) Polecam sobie ponadto sprawdzić definicję, choćby na Wikipedii.

Bania u Cygana rzeczywiście bardzo ambitna. Nie wiem czy Państwo poradzicie sobie z tekstem, bo dużo trudniejszy niż w repertuarze z poprzedniej "biesiady".

Pozdrawiam
Sąsiad


sonia
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2019, 13:55

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: sonia » 11 lut 2019, 16:18

Sąsiedzie ze wsi, pasącym świnie, mam nadzieję że nie za w mieszkaniu, no ale cóż każdy ma swoje udziwnienia Życiowe

ale sąsiad chciał czegoś innego posłuchać a nie ciszy a teraz że za głośno, nie zdecydowany jakiś jesteś Sąsiad

spoko, puścimy kilka razy to i my i Sąsiad załapie tekst tak że w myślach będzie przez następne kilka dni samo się nucić

pozdrawiam

Sąsiadka

Kajetan
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:16

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: Kajetan » 11 lut 2019, 16:44

Widzę, że u sąsiadki umiejętność czytania ze zrozumieniem idzie w parze ze znajomością języka polskiego.

Słowo na dziś: sarkazm.

Rozmowa z sąsiadką utwierdziła mnie w przekonaniu, że mam do czynienia z ostatnimi chamami. Sądzę, że na wsi, do której tak wam tęskno, poziom obycia jest znacznie wyższy niż u sąsiadki. Chyba już bym wolał towarzystwo świń.

Proszę jeszcze popytać innych sąsiadów o to, czego chcieliby posłuchać. Może wtedy zrozumiecie, że nie jesteście sami.

A co do następnego razu, to o 22:05 spodziewajcie się policji.

Bardzo dziękuję jeszcze raz za rozmowę.

Nie pozdrawiam
Sąsiad

sonia
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2019, 13:55

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: sonia » 11 lut 2019, 17:35

Sąsiad, zostaje Ci wyprowadzić się stąd jak najdalej, do prywatnego pastwiska, gdzie będzie spokojne i ciche miejsce dla sąsiada i towarzyszących świń, gdzie razem będziecie mogli kontemplować sie słuchając Bacha

niech wpadają, będzie lepsza impreza, ludzi nigdy dość

Sąsiad, pokazałeś że nie pasujesz do społeczności bloku, więc szczęśliwej drogi już czas

a ja pozdrawiam

Sąsiadka

Kajetan
Posty: 4
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:16

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: Kajetan » 11 lut 2019, 18:04

Najwyższy czas zakończyć tę dyskusję "na wysokim poziomie".

Pozdrawiam :)


sonia
Posty: 5
Rejestracja: 11 lut 2019, 13:55

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: sonia » 11 lut 2019, 19:51

pa, Sąsiad

rafal5
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2019, 7:33

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: rafal5 » 12 lut 2019, 7:35

Kajetan pisze:Najwyższy czas zakończyć tę dyskusję "na wysokim poziomie".

Pozdrawiam :)

mógłby Pan podać nr swojego mieszkania? planuję w piątek grubą imprezę a mieszkam właśnie w tej samej klatce i chcę podejść pogadać

Saul
Posty: 144
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:54

Re: Repertuar disco polo / prośba o zmianę - Orlińskiego 6

Postautor: Saul » 26 lut 2019, 15:02

Ja co prawda mieszkam w innej klatce , ale chętnie posłucham nawet disco polo. A sąsiadce życzę miłych i nie zapomnianych imprez :) Może kiedyś puscimy coś w myśl kipicowskich przyspiewek, na wzór "druga strona, odpowiaa!!!):)



Wróć do „Orlińskiego 6 (etap II) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości