Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

A jeśli ktoś ma ochotę pogadać o czymkolwiek, to zapraszamy na to forum dotyczące różnych różności. Uprasza się jednak o niedodawanie reklam oraz linków reklamowych!
fireworks
Posty: 9
Rejestracja: 07 maja 2021, 11:05

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: fireworks » 14 cze 2021, 8:10

Kawiarni nigdy za wiele!

Lacindaaa33
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 14:47

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Lacindaaa33 » 07 paź 2021, 14:48

Czy zmieniło się coś w tym temacie? Jest teraz gdzie pójść? Ja nie wypatrzyłam niestety żadnego miejsca w tym stylu, a szkoda, fajnie byłoby móc wyjść gdzies blisko domu nie niekoniecznie jechać nawet do centrum

Fedaykin
Posty: 223
Rejestracja: 28 sty 2016, 15:33

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Fedaykin » 27 paź 2021, 17:15

Lacindaaa33 pisze:Czy zmieniło się coś w tym temacie? Jest teraz gdzie pójść? Ja nie wypatrzyłam niestety żadnego miejsca w tym stylu, a szkoda, fajnie byłoby móc wyjść gdzies blisko domu nie niekoniecznie jechać nawet do centrum

Trochę się różnych lokali na osiedlu pootwierało. Jeden z nich nazywa się kAVIArnia - nazwa pasuje do poruszanego tematu. Samego lokalu nie oceniam - nie byłem w nim jeszcze.



Wróć do „Hydepark - czyli dyskusje o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości