Osiedle Orlińskiego - opłaty / wysokość opłat za mieszkanie

A jeśli ktoś ma ochotę pogadać o czymkolwiek, to zapraszamy na to forum dotyczące różnych różności. Uprasza się jednak o niedodawanie reklam oraz linków reklamowych!
baciany
Posty: 15
Rejestracja: 15 lis 2018, 15:28

Osiedle Orlińskiego - opłaty / wysokość opłat za mieszkanie

Postautor: baciany » 12 gru 2018, 18:05

Witam.
Niedługo zaczynam swoją przygodę z tym osiedlem. mieszkanie 50m.
Chcial bym się dowiedzieć jakie są opłaty stałe oraz inne na osiedlu. Głównie interesuje mnie ile płacicie za prąd (W mieszkaniu płyta indukcyjna, brak gazu).
Chcial bym się też dowiedzieć o wysokość czynszu (ostatni temat umarł w 2017 roku). Na jakie rachunki się naszykować?
Jak rozliczana jest woda (ile metrów na osobe), jak rozliczane jest ogrzewanie?

adi
Posty: 207
Rejestracja: 05 sie 2016, 9:50

Re: Osiedle Orlińskiego - opłaty / wysokość opłat za mieszkanie

Postautor: adi » 13 gru 2018, 1:11

baciany pisze:Witam.
Niedługo zaczynam swoją przygodę z tym osiedlem. mieszkanie 50m.
Chcial bym się dowiedzieć jakie są opłaty stałe oraz inne na osiedlu. Głównie interesuje mnie ile płacicie za prąd (W mieszkaniu płyta indukcyjna, brak gazu).
Chcial bym się też dowiedzieć o wysokość czynszu (ostatni temat umarł w 2017 roku). Na jakie rachunki się naszykować?
Jak rozliczana jest woda (ile metrów na osobe), jak rozliczane jest ogrzewanie?

Poszukaj w wątkach poszczególnych inwestycji, jest tam sporo informacji na ten temat. Zaliczki na wodę i ogrzewanie, to prognoza, płacisz za to, co zużyjesz. U mnie zaliczki były za 2 m3 na osobę, ciepłej i zimnej. A prąd też, ile zużyjesz, jeżeli często gotujesz, pierzesz itp, to zapłacisz więcej, jeżeli mniej, to i rachunek niższy. W każdym razie nie zamieniłbym tego na mieszkanie z gazem.


Wróć do „Hydepark - czyli dyskusje o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości