Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
pawd_tbg
Posty: 120
Rejestracja: 06 sty 2017, 1:07

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: pawd_tbg » 11 maja 2017, 22:37

Moim zdaniem to ich celowe zagranie. Dają termin 60 dni żeby zniechęcić ludzi to czepiania się podczas odbioru i zachęcić do brania co jest.

morth
Posty: 584
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:45

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: morth » 11 maja 2017, 23:05

Karo88 pisze:Może ktoś z Was będzie wiedział, czy takie betonowe murki , od podłoża po prawej i lewej stronie ( nie estetyczne i nie wyglądające na skończone) przy wejściach do klatek np. D i wszystkich z tej strony tak mają wyglądać finalnie? Przy całej elewacji wyglądają fatalnie, jakby ktoś zapomniał coś z nimi zrobić.

Teoretycznie mam zapewnienie mailowe że mają to poprawić. ( jeszcze od Bdmx sprzed 2 miesięcy ), ale można to monitorować i podpytać ich jeszcze raz.

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: M&M » 12 maja 2017, 7:28

Oznaczenie klatki C również miało być poprawione... Teraz powiedzą że to zarządca ma zrobić i pójdzie z naszych pieniędzy.


Karo88
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2016, 20:51

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: Karo88 » 12 maja 2017, 9:59

Te murki są też w O10 a blok teoretycznie jest już skończony, więc widzę że rzeczywiście celowe zagranie. A czy odbierając mieszkanie mogę nie odebrać kluczy właśnie ze względu na nie dokończone części wspólne? Mam zapas w terminie więc nie szczególnie kiedy zależy żeby odrazu je odebrać.

morth
Posty: 584
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:45

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: morth » 12 maja 2017, 10:11

Karo88 pisze:Te murki są też w O10 a blok teoretycznie jest już skończony, więc widzę że rzeczywiście celowe zagranie. A czy odbierając mieszkanie mogę nie odebrać kluczy właśnie ze względu na nie dokończone części wspólne? Mam zapas w terminie więc nie szczególnie kiedy zależy żeby odrazu je odebrać.

Jak masz taką możliwość to tak na chłopski rozum możesz. Bo masz prawo zgłaszać też części wspólne.

morth
Posty: 584
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:45

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: morth » 17 maja 2017, 10:46

M&M pisze:Oznaczenie klatki C również miało być poprawione... Teraz powiedzą że to zarządca ma zrobić i pójdzie z naszych pieniędzy.

Mam potwierdzenie e-mailowe że do końca czerwca zarówno murki jak i oznaczenie klatki, ma zostać poprawione. Jak po tej dacie nie będzie nic zrobione można Cisnąć dalej Budimex.

cudaq
Posty: 10
Rejestracja: 16 mar 2017, 14:23

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: cudaq » 22 maja 2017, 11:15

Jeden Pan już murek tynkuje :) Za 2-3 lata będziemy poprawiać jak tynk zacznie odpadać :)

Obrazek


michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: michalxg » 22 maja 2017, 14:23

Mam kolejny odbiór na dniach a Pan Smajek nieosiągalny. Jakies pomysły na ekipę do odbioru?

Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: Nowy » 22 maja 2017, 16:00

Pewnie tu znajdziesz firmę od odbiorów mieszkań od dewelopera :) A poważne rzeczy miałeś do poprawy w nowym mieszkaniu :)

MaRiO
Posty: 55
Rejestracja: 10 kwie 2015, 11:17

Re: Odbiory mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 8 (usterki odbiorowe)

Postautor: MaRiO » 24 maja 2017, 23:37

Ciekawostka...

Odbiór 29 marca. Na ponowny odbiór nadal czekam. BDX nie wie, kiedy prace zostaną zakończone choć 29 maja mija termin usunięcia usterek DO 60 dni. Natomiast wzywają mnie do zawarcia umowy przeniesienia właśności lokalu mieszkalnego na 30 maja :lol:

Ktoś się spotkał z taką systuacją ?!? Normalnie ręce opadają...



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości