Zalane komórki lokatorskie i woda w piwnicy nowego bloku Orlińskiego 8

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
KOSMO
Posty: 105
Rejestracja: 18 kwie 2015, 10:55

Re: Zalane komórki lokatorskie i woda w piwnicy nowego bloku Orlińskiego 8

Postautor: KOSMO » 28 wrz 2017, 17:57

Staś pisze:Te rysunki ze sposobem izolacji nie dotyczą naszych bloków. One są wykonane w innej technologii. Zdaje się " białej wanny". Specjalny . beton bez żadnej smołowatej izolacji na zewnątrz. Metoda jako taka nie jest zła. Kłopotliwe są przejścia mediów przez ściany kondygnacji -1 oraz dylatacje konstrukcji. Pewnie tamtędy wchodzi woda.

pokazać chciałem tylko odwodnienie
O8 to nie jest pierwsza nieruchomość jaką posiadam, a która miała być pływającym betonowym statkiem, o technologi wiem sporo ale to tylko teoria, czy fundamenty i ściany piwnicy tego bloku zostały wylane jednorazowo? nie robota szła etapowo i tu jest problem jak się coś dolewa dokleja to niekoniecznie jedno łapie się drugiego tak, że jest zachowana szczelność, jeżeli wierzysz w nieszczelność "przejść" mediów to chyba jesteś na etacie w BDX w PR albo nie szanujesz swoich pieniędzy i zdrowia, pisałem już o mojej innej inwestycji, o przeciekach, o grzybie (były fotki), który jest obecny od 10 lat z 11 od oddania budynku.
Biała wanna teoria a praktyka: ladnydom.pl/budowa/1,106571,17896133,Woda_w_piwnicy_wykonanej_w_technologii_bialej_wanny.html

usia
Posty: 234
Rejestracja: 05 maja 2015, 17:44

Re: Zalane komórki lokatorskie i woda w piwnicy nowego bloku Orlińskiego 8

Postautor: usia » 29 paź 2017, 19:49

Klatka C, poziom -1 przy windzie i komórkach lokatorskich znowu pływa :? Pewnie komórki też zalane :cry:

morth
Posty: 584
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:45

Re: Zalane komórki lokatorskie i woda w piwnicy nowego bloku Orlińskiego 8

Postautor: morth » 29 paź 2017, 21:06

To są jakieś kpiny. Trzeba ich cisnąć z każdej możliwej strony żeby się tym zajęli należycie. Za kilka lat możemy mieć problem jak nie usuną tej usterki. Każdy większy deszcz i problem się powtarza....



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość