Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
aniaimarcin
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2015, 19:10

Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Postautor: aniaimarcin » 11 wrz 2017, 20:54

Witam,
Czy ktoś może wie, z jakiej firmy pochodzą słupki parkingowe (srebrno-czerwone barierki) na miejscach postojowych zewnętrznych? Nasz słupek został uszkodzony jeszcze przed odbiorem,dlatego Budimex poinformował nas, że naprawa nie jest już ich sprawą.
Pozdrawiamy :mrgreen:

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Postautor: M&M » 12 wrz 2017, 8:56

A co się stało? Może uda się pomóc ;) jak cos piszcie na PW

Wydaje mi się, że nie ma znaczenia jaki kupicie. Kupcie sobie taki jaki Wam pasuje.

PS. Pod O1 są na parkingu pomiędzy O1 a O3 leżą blokady jeszcze nie zamontowane :lol: weźcie wymieńcie i będzie już problem BDX :lol: :lol: :lol:

PS2. http://szymkowiak.pl/oferta/wyposazenie ... arkingowe/ Tu znalazłem podobne, ale sprawdźcie sobie jeszcze rozstaw otworów.

Awatar użytkownika
Trohgal
Posty: 190
Rejestracja: 19 sie 2014, 12:04

Re: Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Postautor: Trohgal » 12 wrz 2017, 12:19

aniaimarcin pisze:został uszkodzony jeszcze przed odbiorem,dlatego Budimex poinformował nas, że naprawa nie jest już ich sprawą.


No to czyja to sprawa ja nie budimeksu, przy odbiorze nie zgłosiliście tego jako usterki ?


aniaimarcin
Posty: 13
Rejestracja: 02 lut 2015, 19:10

Re: Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Postautor: aniaimarcin » 12 wrz 2017, 17:45

Przy odbiorze nie sprawdziliśmy, nie pomyśleliśmy, że jest uszkodzony. Jak już dostaliśmy klucze to pierwsze parkowanie na naszym miejscu było rozczarowaniem. Rozmawiałem z administracją, miła Pani poinformowała mnie, że mogą poszukać kogoś do naprawy. Podejrzewam, że wtedy solidnie mnie skasują. Lepiej zamówić nowy i samemu wymienić.

pawd_tbg
Posty: 120
Rejestracja: 06 sty 2017, 1:07

Re: Słupki parkingowe / blokady miejsc - jaki producent - Orlińskiego 8

Postautor: pawd_tbg » 15 wrz 2017, 16:47

A co z rękojmią ?



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości