Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
K&L
Posty: 11
Rejestracja: 19 wrz 2017, 12:14

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: K&L » 22 wrz 2017, 17:31

Tematem było ustalenie spotkania i nie ma się co rozpisywać o ochronie, bo omówimy to na spotkaniu. Sporo mieszkańców nie zagląda na forum, dobrze by było jakaś informacje przykleić na klatce. Było by dobrze żeby frekwencja dopisała, bo ustalenia miedzy 5 osobami mało pomogą jak na spotkanie z zarządcą przyjdą sami nie świadomi.

Gruzin
Posty: 22
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:29

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: Gruzin » 23 wrz 2017, 1:37

Piepia pisze:W jaki sposób to robi Ochroniarz puka do domu i prosi o spokój ? :)chodzi mi o rzekomych imprezowiczów. Nie ukrywam raz Ochroniarz mi się przydał kurier zostawił paczkę u niego hehe. Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej z tą ochroną pozdrawiam.


Nie używasz kolego interpunkcji, więc nie bardzo rozumiem pytanie.
Domyślam się, że puka. Ewentualnie dzwoni domofonem i prosi o spokój. Nie rozumiem co w tym dziwnego?

Najlepszym rozwiązaniem byłyby i kamery i ochroniarz. Co niby mają pomóc same kamery? Przychodzi zakapturzony gówniarz i zabazgrze sprayem ścianę. Kamera go nagra. I co? Zaniesiemy filmik na policję? Nawet nie kiwną palcem w całej sprawie. Żyję w tym kraju nie od wczoraj. Chodzący ochroniarz przynajmniej trochę odstrasza potencjalnych złodziei i wandali.

maciek
Posty: 98
Rejestracja: 22 cze 2015, 21:21

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: maciek » 23 wrz 2017, 18:06

A może taki pomysł : Bloki 6,8 i 10 mają każdy swój monitoring, a np. jedną ochronę. Ochroniarz w swoim pomieszczeniu ma wgląd na obraz z trzech bloków....


Maddi86
Posty: 19
Rejestracja: 22 kwie 2015, 21:48

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: Maddi86 » 24 wrz 2017, 19:38

hej, spotkanie uważam za potrzebne może nam sie coś wspólnie wyjaśni :) sugeruje jakiś dzień w godzinach wieczornych :) nie kazdy korzysta z tego forum wiec jakas inf na drzwiach tez by sie przydała.. myśle, że wiecej osób bedzie zainteresowanych

agata_m
Posty: 13
Rejestracja: 06 mar 2015, 22:38

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: agata_m » 24 wrz 2017, 20:06

maciek pisze:A może taki pomysł : Bloki 6,8 i 10 mają każdy swój monitoring, a np. jedną ochronę. Ochroniarz w swoim pomieszczeniu ma wgląd na obraz z trzech bloków....


I to jest dobry pomysł! :idea:

Gruzin
Posty: 22
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:29

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: Gruzin » 30 wrz 2017, 13:18

Jak w piosence Elektrycznych Gitar: "Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest".
Bez urazy, ale prędzej mi kaktus na pośladkach wyrośnie, niż ktoś z Was poda termin spotkania i wydrukuje 5 kartek.
Ogólnie brakuje raczej w tym bloku rozgarniętych ludzi. Jeśli byliby tacy, to wiele problemów byłoby zwyczajnie na bieżąco rozwiązanych.
Zauważyłem, że w innych blokach nie ma takich problemów jak u nas, albo występują sporadycznie, np. kwestia parkowania.

michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: michalxg » 30 wrz 2017, 13:44

Gruzin pisze:Jak w piosence Elektrycznych Gitar: "Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest".
Bez urazy, ale prędzej mi kaktus na pośladkach wyrośnie, niż ktoś z Was poda termin spotkania i wydrukuje 5 kartek.
Ogólnie brakuje raczej w tym bloku rozgarniętych ludzi. Jeśli byliby tacy, to wiele problemów byłoby zwyczajnie na bieżąco rozwiązanych.
Zauważyłem, że w innych blokach nie ma takich problemów jak u nas, albo występują sporadycznie, np. kwestia parkowania.

Weź pod uwagę, że w naszym bloku wiele mieszkań jednak jest jeszcze na etapie wykańczania, albo w ogóle stoi pustych... a w kwestii parkowania, to wiesz.. sam byłem świadkiem jak jeden z mieszkańców O6 zaparkował na naszym chodniku i pobiegł do swojego bloku ;)


A&A
Posty: 25
Rejestracja: 04 mar 2017, 14:00

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: A&A » 30 wrz 2017, 22:46

Gruzin pisze:Jak w piosence Elektrycznych Gitar: "Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest".
Bez urazy, ale prędzej mi kaktus na pośladkach wyrośnie, niż ktoś z Was poda termin spotkania i wydrukuje 5 kartek.
Ogólnie brakuje raczej w tym bloku rozgarniętych ludzi. Jeśli byliby tacy, to wiele problemów byłoby zwyczajnie na bieżąco rozwiązanych.
Zauważyłem, że w innych blokach nie ma takich problemów jak u nas, albo występują sporadycznie, np. kwestia parkowania.


Skoro nie ma u nas w bloku rozgarnietych ludzi to moze Ty podaj termin spotkania i wydrukuj 5 kartek...

Gruzin
Posty: 22
Rejestracja: 29 paź 2016, 15:29

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: Gruzin » 30 wrz 2017, 23:56

michalxg pisze:
Gruzin pisze:Jak w piosence Elektrycznych Gitar: "Wszyscy zgadzają się ze sobą, a będzie nadal tak jak jest".
Bez urazy, ale prędzej mi kaktus na pośladkach wyrośnie, niż ktoś z Was poda termin spotkania i wydrukuje 5 kartek.
Ogólnie brakuje raczej w tym bloku rozgarniętych ludzi. Jeśli byliby tacy, to wiele problemów byłoby zwyczajnie na bieżąco rozwiązanych.
Zauważyłem, że w innych blokach nie ma takich problemów jak u nas, albo występują sporadycznie, np. kwestia parkowania.

Weź pod uwagę, że w naszym bloku wiele mieszkań jednak jest jeszcze na etapie wykańczania, albo w ogóle stoi pustych... a w kwestii parkowania, to wiesz.. sam byłem świadkiem jak jeden z mieszkańców O6 zaparkował na naszym chodniku i pobiegł do swojego bloku ;)


Rzeczywiście sporo mieszkań jest pustych, jednak mimo wszystko większość jest już zamieszkała. Powiem więcej...aż "za bardzo" zamieszkała. :x
Sama frekwencja na tym forum pokazuje jakie jest podejście i zainteresowanie kwestiami związanymi z osiedlem. Jest kiepsko.
Co do parkowania to koło czwórki i szóstki jest spokój i porządek. Obok nas- nie, ale to chyba zaczyna się zmieniać, bo świstki wiszą już za wycieraczkami tych mistrzów. I dobrze, bo to po pierwsze, kwestia bezpieczeństwa, po drugie, zwyczajnego szacunku do prawa. ;)

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Spotkanie mieszkańców przed spotkaniem z zarządcą wspólnoty - Orlińskiego 8

Postautor: M&M » 02 paź 2017, 7:12

A może to kwestia tego, że mieszkańcy naszego bloku nie czytają forum?



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości