Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Piepia
Posty: 107
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:34

Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Postautor: Piepia » 12 paź 2017, 23:06

Godzina 23 leżę w łóżku, a ktoś w klatce F ewentualnie w E nawala młotkiem sąsiedzie opanuj się trochę bardzo proszę.

usia
Posty: 234
Rejestracja: 05 maja 2015, 17:44

Re: Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Postautor: usia » 13 paź 2017, 11:09

Piepia pisze:Godzina 23 leżę w łóżku, a ktoś w klatce F ewentualnie w E nawala młotkiem sąsiedzie opanuj się trochę bardzo proszę.

U nas w klatce C od dobrego miesiąca sąsiedzi nawalaja młotami od samego rana codziennie....ja już powoli wpadam w depresję :? Nie mówiąc o Tym, że w łazience z wnęk spadają mi rozne gadżety do wanny :shock: :evil:

maciek
Posty: 98
Rejestracja: 22 cze 2015, 21:21

Re: Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Postautor: maciek » 13 paź 2017, 21:09

usia pisze:
Piepia pisze:Godzina 23 leżę w łóżku, a ktoś w klatce F ewentualnie w E nawala młotkiem sąsiedzie opanuj się trochę bardzo proszę.

U nas w klatce C od dobrego miesiąca sąsiedzi nawalaja młotami od samego rana codziennie....ja już powoli wpadam w depresję :? Nie mówiąc o Tym, że w łazience z wnęk spadają mi rozne gadżety do wanny :shock: :evil:

Usia - to między innymi u nas trwają prace wykończeniowe :? "Trochę" BDX spierniczył sprawę i odebraliśmy dopiero pod koniec sierpnia, więc od września trwa wykańczanie. Staramy się to robić w godz. 7/8 do 16 max 18... za niedogodności przepraszamy ;)
Z tego co wiem to nad Tobą również trwa wykańczanie, więc może występuje jakaś interferencja fal :lol: stąd te spadające przedmioty z wnęk.
PS aby zrobić wnęki trzeba niestety użyć młotka .... :roll:


usia
Posty: 234
Rejestracja: 05 maja 2015, 17:44

Re: Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Postautor: usia » 14 paź 2017, 10:29

maciek pisze:
usia pisze:
Piepia pisze:Godzina 23 leżę w łóżku, a ktoś w klatce F ewentualnie w E nawala młotkiem sąsiedzie opanuj się trochę bardzo proszę.

U nas w klatce C od dobrego miesiąca sąsiedzi nawalaja młotami od samego rana codziennie....ja już powoli wpadam w depresję :? Nie mówiąc o Tym, że w łazience z wnęk spadają mi rozne gadżety do wanny :shock: :evil:

Usia - to między innymi u nas trwają prace wykończeniowe :? "Trochę" BDX spierniczył sprawę i odebraliśmy dopiero pod koniec sierpnia, więc od września trwa wykańczanie. Staramy się to robić w godz. 7/8 do 16 max 18... za niedogodności przepraszamy ;)
Z tego co wiem to nad Tobą również trwa wykańczanie, więc może występuje jakaś interferencja fal :lol: stąd te spadające przedmioty z wnęk.
PS aby zrobić wnęki trzeba niestety użyć młotka .... :roll:

No właśnie skumulowaly się 2 mieszkania na raz. moze jestem wrazliwa , bo ostatnio prawie calymi dniani przebywam w domu.
A co do wnęk no to u mnie nie był do tego użyty młotek, bo zrobione sa z płyt kg.

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Prace wykończeniowe / cisza nocna i ich uciążliwość - Orlińskiego 8

Postautor: M&M » 16 paź 2017, 7:55

Potwierdzam wersję Usi... Na 5 chyba dwa mieszkania się wykańczają, albo już jedno ale od miesiąca nie idzie wytrzymać momentami :D
@maciek te godziny się zgadzają :D szkoda że w sobotę i niedziele czasem :lol: (możliwe że to nie u Ciebie :D)

PS. Maciek ile wy tam macie tego kucia/wiercenia jeszcze :lol: ? :D



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość