Korzystanie z cudzego miejsca postojowego / co zrobić w tej sytuacji - Orlińskiego 8

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 8 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
pietruszkowa
Posty: 8
Rejestracja: 30 sty 2019, 14:16

Korzystanie z cudzego miejsca postojowego / co zrobić w tej sytuacji - Orlińskiego 8

Postautor: pietruszkowa » 26 lut 2020, 20:26

Dzień dobry,

Czy posiadacze miejsc postojowych w hali garażowej mieli sytuację, że ktoś inny korzystał z ich właśności? Pytam, bo dzisiaj przekroczyło to wszelkie granice. Nie dość, że ktoś bezczelnie stanął na moim miejscu to jeszcze pozostawił po sobie przepiękną "pamiątkę". Kilkukrotnie czyściłam plamy po oleju i nie mam zamiaru robić tego znowu.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam.

Nokian
Posty: 95
Rejestracja: 19 cze 2019, 16:39

Re: Korzystanie z cudzego miejsca postojowego / co zrobić w tej sytuacji - Orlińskiego 8

Postautor: Nokian » 26 lut 2020, 21:37

pietruszkowa pisze:Dzień dobry,

Czy posiadacze miejsc postojowych w hali garażowej mieli sytuację, że ktoś inny korzystał z ich właśności? Pytam, bo dzisiaj przekroczyło to wszelkie granice. Nie dość, że ktoś bezczelnie stanął na moim miejscu to jeszcze pozostawił po sobie przepiękną "pamiątkę". Kilkukrotnie czyściłam plamy po oleju i nie mam zamiaru robić tego znowu.

Co można zrobić w takiej sytuacji?

Pozdrawiam.

Zastawić go swoim samochodem i zostawić numer telefonu. Niech zadzwoni i się pofatyguje i wytłumaczy. Można zaproponować zrobić rozliczenie finansowe. W przeciwnym razie pozostaje pozew cywilny.

D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Korzystanie z cudzego miejsca postojowego / co zrobić w tej sytuacji - Orlińskiego 8

Postautor: D89 » 27 lut 2020, 19:05

Sprawa jest bardzo prosta.
1. Idziesz do dowolnego marketu budowlanego (podpowiadam że najbliżej jest L-M w CH Czyżyny).
2. Kupujesz gwoździe, w miarę długie.
3. Układasz te gwoździe pod parkującym samochodem, szczególnie dokładnie w okolicach WSZYSTKICH kół.
4. Czekasz.
5. Cieszysz się swoim wolnym miejscem postojowym.

I spokojnie. Twoje miejsce to Twoja własność. Jeśli masz taką fantazję to możesz tam sobie rozsypać gwoździe i nic nikomu do tego.
A ile osób zanim ruszy autem sprawdza co ma pod kołami?



Wróć do „Orlińskiego 8 (etap IV) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości