Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Obecni i przyszli mieszkańcy osiedla budowanego przez developera Dasta Inwest przy ul. Marii Dąbrowskiej w Krakowskich Czyżynach.
ragar
Posty: 207
Rejestracja: 30 sie 2014, 17:58

Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: ragar » 06 wrz 2015, 23:31

Nie było tu osobnego wątku dla tej inwestycji prowadzonej w Czyżynach, dlatego podczepiam pod taki, który opisuje to, co robi deweloper Dasta Invest poza inwestycją przy Marii Dąbrowskiej w tej okolicy. Wygląda na to, że końca dobiegają prace przy bardzo interesującej inwestycji - Apartamenty Park Lotników w Krakowie (pod linkiem tekst na stronie). Co prawda pacy zostało tam jeszcze sporo, ale już teraz można zobaczyć, jak budynki będą finalnie wyglądały.

Obrazek
Inwestycja wygląda bardzo zachęcająco, jednak gorzej już jest z cenami, bo żeby kupić tam mieszkanie, trzeba mieć naprawdę gruby portfel lum posiadać niezłą zdolność kredytową :)

I jeszcze taka mała ciekawostka... Miejsc garażowych i parkingowych ma tu być więcej, niż mieszkań :) Da się :?: Da się :!:

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: gucio » 07 wrz 2015, 21:48

no tak to jest jak blok ma 4 pietra a inaczej jest jak buduje sie 16 pieter :-)
widac roznice ? :-)

MarcinJ
Posty: 103
Rejestracja: 04 sie 2015, 23:43

Re: Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: MarcinJ » 08 wrz 2015, 10:05

No niby tak, faktycznie inaczej też wtedy wygląda problem z miejscami parkingowymi. Ale jednak to też byłoby do ogarnięcia i mógłby Budimex lepiej to wymyślić, przynajmniej lepiej dla mieszkańców, choć pewnie nie lepiej wtedy dla swojej kabzy. No ale wiadomo, że firma to firma, ma zarabiać :)


Feelip
Posty: 198
Rejestracja: 25 gru 2014, 22:11

Re: Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: Feelip » 08 wrz 2015, 19:04

Jak nie mozesz zrobic naziemnych to wchodzisz w glebiej w zemie, kazde dodatkowe pietro garazu to bardzo duzy koszt jego budowy. Zakupiliscie swoje mieszkania z uwagi na jego dobra cene w relacji do lokalizacji czy ilosc miejsc parkingowych? Czy kupilibyscie je np. za 6300 zł/m2 ale z wieksza iloscia m.p.? Ja bym nie kupił, kupiem swoje z uwagi na cene.

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: gucio » 09 wrz 2015, 0:50

Feelip pisze:Jak nie mozesz zrobic naziemnych to wchodzisz w glebiej w zemie, kazde dodatkowe pietro garazu to bardzo duzy koszt jego budowy. Zakupiliscie swoje mieszkania z uwagi na jego dobra cene w relacji do lokalizacji czy ilosc miejsc parkingowych? Czy kupilibyscie je np. za 6300 zł/m2 ale z wieksza iloscia m.p.? Ja bym nie kupił, kupiem swoje z uwagi na cene.

Ja ze względu na cenę a przedewszystkim na widok z ostatnich pięter i większą intymność mieszkania. Nikt nie będzie mi zaglądał przez okno ani patrzył co jem ani co oglądam i co robię :-)

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Apartamenty Park Lotników w Krakowie - Dasta Invest

Postautor: iti » 09 wrz 2015, 22:26

Jeśli o mnie chodzi, to powody kupna miałem podobne, plus to, że nie musiałem się pakować w jakiś kredyt nie wiadomo na ile lat, ale to oczywiście wynika z ceny :) Tu faktycznie, zapewniające trochę intymności mieszkanie chyba jednak łatwiej znaleźć w na Orlińskiego czy Avii, niż w Apartamentach Park Lotników.



Wróć do „Osiedle przy Marii Dąbrowskiej - Dasta Invest”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość