Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 10 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Karo88
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2016, 20:51

Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Postautor: Karo88 » 06 lip 2018, 6:56

Myślę że jest jeszcze jeden problem do rozwiązania, chodzi mi o ciepła wodę. Zanim poleci nam ciepła woda z kranu to "schodzi" nam mnóstwo tej zimnej. Wielokrotnie zgłaszane do zarządcy. Tak więc wcale nie generuje śmieci czekając na ciepła wodę, wina nie leży po naszej stronie a teraz jeszcze przez fuszerke budimexu będziemy płacić więcej za śmieci.

Xpe
Posty: 75
Rejestracja: 09 lip 2017, 15:24

Re: Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Postautor: Xpe » 06 lip 2018, 9:42

Karo88 pisze:Myślę że jest jeszcze jeden problem do rozwiązania, chodzi mi o ciepła wodę. Zanim poleci nam ciepła woda z kranu to "schodzi" nam mnóstwo tej zimnej. Wielokrotnie zgłaszane do zarządcy. Tak więc wcale nie generuje śmieci czekając na ciepła wodę, wina nie leży po naszej stronie a teraz jeszcze przez fuszerke budimexu będziemy płacić więcej za śmieci.

Ktoś kiedyś pisał że był taki problem ale to nie na Orlinskiego 10 i zarządca bardzo szybko reagował i się udało problem naprawić. Trzeba by było się przekopać przez forum bo z tego co pamiętam ten temat się pojawiał kilkakrotnie

U mnie w klatce D nie ma problemu ciepła woda jest w kilka sekund, ale nie wiem jak na wyższych piętrach bo może to coś z ciśnieniem

ragandbones
Posty: 241
Rejestracja: 16 lis 2016, 0:57

Re: Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Postautor: ragandbones » 06 lip 2018, 10:26

Na wyzszych pietrach trzeba nawet minute czekac na ciepla wode.


Adam M.
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:33

Re: Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Postautor: Adam M. » 09 sie 2018, 21:53

Na parterze też nie ma szału, 30-40 sekund trzeba odczekać, a za ciepłą się płaci.

Karo88
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2016, 20:51

Re: Długie oczekiwanie na ciepłą wodę w kranie w mieszkaniu - Orlińskiego 10

Postautor: Karo88 » 12 sie 2018, 14:06

Administracja twierdzi że problem nie występuje, bo tylko my go zgłaszamy :(



Wróć do „Orlińskiego 10 (etap V) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości